Bolu Gazetesi
 

Paşaköy yolu aynen böyle kalacak

 
Paşaköy yolu aynen böyle kalacak
08 Ekim 2019 - 14:37 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

Paşaköy Mahallesi’nde yapılan yol ayırma işleminden sonra özellikle yol kenarında ki esnaf bu düzenlemeden şikayetçi olmuş, yol kararının tekrar gözden geçirilmesini istemişti. Aslende Paşaköylü olan Başkan Yardımcısı Feridun Yılmaz yolun bu haliyle kalacağını, sadece yaya kaldırımı çalışması yapılacağını söyledi.

Paşaköy Mahallesi’nde bulunan ve D-100 Karayolu üzerinden şehre giriş yapılmasını sağlayan Eski İstanbul Caddesi üzerinde uygulanan orta refüj yol ayırma işleminden sonra özellikle burada ki esnaf şikayetçi olmuştu. Yaklaşık bir ay önce uygulanan işlemle beraber cadde üzerinde yayaların kullanabileceği alanda kalmamıştı. Mahallenin merkezi noktasına giden yolda okula giden çocukların bazı noktalarda yol üzerinde yürümek zorunda kaldığı gözlenmişti.

Aslende Paşaköylü olan ve bu yolun mimarı Belediye Başkan Yardımcısı Feridun Yılmaz, yolda eskiden çok kaza olduğunu, bir çok vatandaşın bu kazalarda yaralandığını bu sebeple yolun bu haliyle kalacağını söyledi.

Feridun Yılmaz yol kenarında evi bulunan vatandaşlardan kaldırım yapılması için gönüllü olarak bahçelerinin bır kısmını kendilerine vereceğini de belirtti.

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

AsEvi-Yatay2
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER