Bolu Gazetesi
 

İrem Derici konserini binlerce kişi izledi

 
İrem Derici konserini binlerce kişi izledi
30 Ekim 2019 - 13:32 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle Bolu Belediyesi tarafından düzenlenen Cumhuriyet konserinde sahne alan  pop müziğin ünlü sanatçısı İrem Derici söylediği şarkılarla binlerce kişiye 2 saat boyunca keyifli anlar yaşattı. 

Bolu Belediyesi tarafından düzenlenen konsere Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ve eşi Meral Özcan, Belediye Başkan Yardımcısı Rasim Özdemir ve binlerce vatandaş katıldı.

BAŞKAN EŞİYLE DANS ETTİ

Fener alayının ardından Demokrasi Meydanı’nda başlayan konserde ilk olarak Bolu’nun güzel sesi Tuğba Göktaş sahneye çıktı. Göktaş’ın ardından sahne alan İrem Derici binlerce kişiye coşku dolu anlar yaşattı. Konserde konuşan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Bolu’nun dünyanın en güzel şehri olduğunu, Bolu’yu daha da güzelleştirmek için elinden gelen her şeyi yapacağını ifade etti. Özcan ayrıca, ilerde daha sık konser olacağının da müjdesini verdi. Başkan Özcan, eşi Meral Özcan’la dans ederek Derici’nin şarkılarına eşlik etti.

İrem Derici birçok şarkının yanı sıra 10. Yıl Marşı’nı da söyledi. Marş boyunca vatandaşlar Türk bayraklarıyla sanatçıya eşlik etti. Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, İrem Derici’ye, Belediye Başkan Yardımcısı Rasim Özdemir ise Tuğba Göktaş’a hediye ve çiçek takdiminde bulundu.

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Etiketler :
AsEvi-Yatay2
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER