YILTAŞ firması sektöründe birinci oldu

2022 yılı vergilendirme döneminde dereceye giren Yıltaş Mağazacılık’a Bolu Defterdarlığı tarafından teşekkür belgesi verildi.

YILTAŞ firması sektöründe birinci oldu
29 Nisan 2024

 Yıltaş Mağazacılık A.Ş adına belgeyi alan Yönetim Kurulu Başkanı Emre Yıldırım, “Kuruluşumuz adına bu teşekkür belgesini almaktan büyük gurur duyuyorum. Yıltaş olarak vergilendirilmiş kazanç kutsal kazançtır düsturu ile ülkemiz için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Yapı ve Gıda Sektöründe birçok öncülüğe imza atan Yıltaş Mağazacılığı ziyaret eden İl Vergi Dairesi Müdür Yardımcısı İbrahim Erbay ve Gelir Uzmanı Nihat Demir, 2022 vergilendirme döneminde Bolu’da ilk 100 şirket arasında 37. Sırada yer alan ve sektöründe 1. olan Yıltaş Mağazacılık Anonim Şirketi’ne teşekkür belgesi takdim etti.

Teşekkür belgesini kuruluşu adına alan Yıltaş Mağazacılık Yönetim Kurulu Başkanı Emre Yıldırım “Bu başarı sadece bizlerin değil Yıltaş ailesi olarak tüm çalışanlarımızın başarısı. Sektöründe en çok istihdam sağlayan öncü firması olmanın memnuniyeti içerisindeyken vergi sıralamasında Bolu’da ilk 100 şirket arasında 37. ve sektöründe 1. olmanın gururunu da yaşıyoruz. Vergilendirilmiş kazanç kutsal kazançtır düsturunu ödev edinerek bu günlere geldik. Vatandaşlarımızın vergi kaçırmak ile hırsızlığın bir farkı olmadığı bilincine varmasını, bu konuda hassasiyetin küçük yaşlardan başlaması gerektiği, bu konuda ailelere ve eğitimcilere büyük iş düştüğünü buradan hatırlatmak isterim. Bu vesileyle özverili çalışmalarından dolayı tüm personelimize teşekkür eder ve Bolu Defterdarlığımızın bizlere ziyaret ederek Teşekkür Belgesi takdimleri için şükranlarımı sunarım.” ifadelerini kullandı.

 

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.