Bolu Gazetesi
 

Olimpik havuzun keyfini kurbağalar çıkarıyor

 
Olimpik havuzun keyfini kurbağalar çıkarıyor
11 Haziran 2019 - 23:16 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

2015 yılında yapımına başlanan ve 2017 senesinde bitmesi planlanan Olimpik Yüzme Havuzu yarım kaldı. İnşaat halindeki binada çalışmalar tamamen dururken milyonluk tesisin duvarları çökmeye başlarken havuzda biriken sularda da şimdilerde kurbağalar yüzüyor.

2015 yılında Spor Bakan Yardımcısı Metin Yılmaz’ında katkılarıyla Karaçayır’da yapımına başlanan Olimpik Yüzme Havuzunun ihale şartnamesi gereği 2017 yılında teslim edilmesi gerekiyordu.

Fakat ihaleyi alan firma ihale feshi için bakanlığa müracaat edince kaba inşaatı neredeyse bitmek üzere olan Olimpik Yüzme Havuzu inşaatı tamamen durdu.

Tesis içinde bulunan havuz kısmı yağmur suları ile dolarken Olimpik havuzun keyfini kurbağalar çıkarıyor. Binanın duvarları da yer yer dökülmeye başlarken milyonluk tesis kaderine terk edilmiş durumda.

Bakanlıklardan hazır çıkan paraları kendi başarılarıymış gibi gösterip anında basın bildirisi yayınlayan Bolu Milletvekilleri Fehmi Küpçü ve Arzu Aydın’ın bu yarım kalan tesis ile ilgili Ankara’da ne gibi bir çalışma yaptıkları bilinmiyor.

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Etiketler :
AsEvi-Yatay2
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER