Müjdeyi vekil Arzu Aydın verdi

Müjdeyi vekil Arzu Aydın verdi
8 Eylül 2020

AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Bolu’ya yapılması planlanan “Millet Bahçesi” projesinin ihale tarihini duyurdu. Aydın; “Millet Bahçesi projemiz 29 Eylül’de saat 11.30'da ihaleye çıkıyor. Bolu'muza hayırlı olsun” dedi.

Haber: Aslı Akış

Bolu Belediyesi tarafından 2016 yılında Alpağut Mahallesi’nde 90 bin metrekare alanda inşasına başlanılan ve 2019 yerel seçimleri öncesi ‘Millet Bahçesi’ yapılacağı gerekçesiyle Bolu Belediyesi’nden alınarak Milli Emlak Genel Müdürlüğü’ne devredilen “Uluslararası Köroğlu Parkı”; Millet Bahçesi projesi olarak ihaleye çıkıyor.

AK Parti Bolu Milletvekilleri Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü, Bolu’ya yapılması planlanan Millet Bahçesi hakkında Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile görüşmüş o görüşmenin ardından açıklamalarda bulunarak Millet Bahçesi projesinin tamamlanmış olduğunu ve TOKİ marifetiyle ihale aşamasına geldiğimi kaydetmişlerdi.

AK Parti Bolu Milletvekilleri Arzu Aydın, sosyal medya hesabından millet bahçesi projesi ile ilgili yeni gelişmeyi aktararak; “Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız tarafından Alpağut Mahalle'mize yapılacak olan Millet Bahçesi projemiz 29 Eylül’de saat 11.30'da ihaleye çıkıyor. Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a, Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sn. Murat Kurum'a teşekkürler! Bolu'muza hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

5 yorum yapılmış

 • satilmis gungor 8 Eylül 2020 - 16:46
  tiren yolununda mujdeli haberini bekliyoruz
 • Kanarya 8 Eylül 2020 - 19:04
  Alacak kişi bellidir. Milleti kandırmayın.
 • Murat8 Eylül 2020 - 20:44
  İSTİHDAMA KATKISI NEDİR ve NE KADAR. . . . ? ? ?
 • Hüsamettin Yılmazabak9 Eylül 2020 - 10:54
  Zaten Bolu'yada bir bahçe lazımdı. Hemen yapında gidip oturalim.
 • Hamza Özkan14 Eylül 2020 - 17:19
  Millete aş iş lazim adamin cebinde parasi yoksa bahceyi ne yapsin hangi yandas firma para kazanacak bahce degil fabrika kurun fabrika olanlarida sattiniz

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.