MUHAMMED EMİN DEMİRKOL İLE YENİDEN SÖZLEŞME İMZALANDI

Bolu'da Sağlık İl Müdürlüğü görevini yürüten ve göreve geldiğini günden bugüne kadar özellikle pandemi sürecinde taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanan Muhammed Emin Demirkol ile yeniden sözleşme imzalandı.

MUHAMMED EMİN DEMİRKOL İLE YENİDEN SÖZLEŞME İMZALANDI
4 Temmuz 2020

Bolu'da Sağlık İl Müdürlüğü görevini yürüten Muhammed Emin Demirkol ile yeniden sözleşme imzalandı. Bolu'da göreve geldiği günden bu yana taraflı tarafsız herkesin çalışmaları ile takdirini ve beğenisi kazanan adeta Bolu'da gecesini gündüzüne katan Demirkol pandemi sürecinde de başarılı çalışmalara imza attı. Bolu'da Sağlık personelinin ve hastaların her zaman yanında olan Muhammed Emin Demirkol'un görevine devam etmesi kamuoyunda da sevinçle karşılandı. Bolu Gazetesi olarak bizde görevinde bir kez daha başarılar diliyoruz. 

4 yorum yapılmış

 • Nesrin Özer5 Temmuz 2020 - 00:02
  Çalışmalarını ve insani yaklaşımlarını hep takdir ettiğim değerli müdürümüze başarılar diliyorum. Yolu açık olsun.
 • Muhasebe5 Temmuz 2020 - 11:20
  Tebrikler. Bazıları ve bir takım hastane yöneticileri ayağına pranga olmazsa daha da başarılı olabileceğini tahmin ediyorum.
 • erol önder5 Temmuz 2020 - 12:44
  gururumuz olan hocamıza ömür boyu sağlıklı takdiri çalışmalarının devamını dilerim.
 • Salih Baslarli5 Temmuz 2020 - 16:17
  Hayirli olsun sayın hocama ve Bolu halkina.Allah yardımcısı olsun.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.