Bolu Gazetesi
 

Mazı Lounge kış sezonunu açtı

 
Mazı Lounge kış sezonunu açtı
06 Aralık 2019 - 10:49 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

2005 yılında açılan ve bugüne kadar Bolunun en seçkin mekanlarından biri olmaz özelliğini hiç kaybetmeyen Mazı Lounge zengin menüsü, sıcak ve nezih ortamı ile kış sezonuna merhaba dedi.

Özellikle menü zenginliğiyle dikkat çeken Mazı Lounge aileniz ile birliktede oldukça hoş vakit geçirebileceğiniz bir mekan olarak dikkat çekiyor. Mazı’nın dekorasyon anlayışından tutunda, personeline, çalınan müziğine kadar her şey özenle seçiliyor.

Soğuk kış günlerinde şömine başında içinizi ısıtan muhteşem dekorasyonuyla ‘her zaman daha iyisi vardır’ sloganını ilke edinen Mazı Loungenin işletmecisi Hakan Dündar Özcan, “Açıldığımız günden bu yana müşterilerimize daha iyi hizmet etmek için asla kalitemizden ödün vermedik. Halende bu çizgide devam ediyoruz. Aralık ayı ile birlikte kış sezonumuzu açtık. Kış bahçemiz ve kapalı alanımız müşterilerimizin hizmetinde. Pazar günleri hariç haftanın 6 günü işletmemiz açık. Bolu’dan olduğu kadar Bolu dışından gelen misafirlerimizde oluyor. Bizler Bolunun gönüllü turizm elçileri olarak görüyoruz kendimizi. Onları burada ne kadar rahat ettirebilirsek o kadar mutlu oluyoruz” şeklinde konuştu.

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

AsEvi-Yatay2
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER