Koru oteli ünlü özel hastanelerin sahibi aldı

Koru oteli ünlü özel hastanelerin sahibi aldı
10 Kasım 2016
Bolunun en eski ve en bilinen otellerinden Koru Otel, Ankara'da yine Koru isimli özel hastanelerin sahibi tarafından 76 milyon TL'ye satın alındı. Bir döneme damgasını vuran Bolu dağı tünelli açıldıktan sonra popülaritesini kaybeden Koru Otel'i Malatyalı iş adamı Yön-Taş Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Öncan, Ankara'da Koru Hastanelerinin sahibi olan Prof. Dr. Hasan Biri’ye 76 milyon TL'ye sattı. Hasan Biri'nin Bolu'da ki turizm yatırımının ardından özel hastane açmak içinde çalışma yapacağı alınan bilgiler arasında.    

2 yorum yapılmış

  • Ali Kıloğlu misafir Çorumlu bir işletmeci27 Ağustos 2020 - 16:25
    Birkaç günlük konaklama sürecinde otelin uzaktan kumanda yönetildiği izlenimi hasıl oldu Büyük bir alana sahip olan otelin doğa konsepti içeriği ön plana çıkartılmış Ancak bunu yaparken zoonoz birtakım hastalıkların olduğu pek dikkate alınmamış hayvanlarla ilgilenen personelin en az bir veteriner kadrosu yada zootekniştle hizmet boyutu olmalı hayvanlara ve konuklara bu hayvan popülasyonu hakkkında bilgilendirilmeli Sosyal otamlarda hizmet veren personel
  • agah okur23 Kasım 2022 - 12:10
    otelin müdürü hala ali terzibaş oğlumu

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.