Bolu Gazetesi
 

Kavga büyüyor

 
Kavga büyüyor
28 Haziran 2019 - 15:47 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

İyi Parti kurucu üyesi Mehmet Aydın’ın Belediye Meclisine İyi Parti kontejanından giren isimlerin istifa etmemelerini ve mevcut başkan Ahmet Örnekbaş’ı eleştiren sosyal medya mesajıyla başlayan kavga büyüyor.

Mehmet Aydın’ın açıklamalarına bilindiği gibi başkan Ahmet Örnekbaş cevap vermiş aynı cevapta AK Parti İl başkanı Nurettin Doğanay’ı da eleştirmişti. Nurettin Doğanay’ın Örnekbaş’a dün sert bir şekilde cevap vermesinin ardından İYİ Partinin eski il başkanı Mehmet Aydın bugünde AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay’a sert sözlerle yüklendi.

Mehmet Aydın sosyal medya hesabından;

“AKP Bolu il başkanı Nurettin Doğanay!

Öncelikle siyasi savrulmayı 15 yıldır iktidarda ki partinizde gördük. 2002 yılında çıkardığınız milli görüş kimliğinizden sonra fetö atleti giydiniz daha sonra onun üzerine çözüm sürecinde PKK gömleği giydiniz. Baktınız ki bir süre sonra koktunuz leş gibi oldunuz 15 temmuzda ki hain kalkışmadan sonra Türk Milliyetçiliği sabunuyla kendinizi kırklamaya kalktınız. Lakin üzerinize yapışan fetö ve PKK kiri Orhun nehrinde 40 gün yıkansanız temizlenmez.

Başta İYİ PARTİ Bolu il başkanımız Sn. Ahmet Örnekbaş olmak üzere tüm parti mensuplarımız Vatanını Milletini seven birer Türk Milliyetçisidir. İYİ PARTİ ‘nin temelini ülkü adabı almış neferler atmıştır. Bizim partimizde fetö terör örgütünü öven ne bir yöneticisi ne de bir üyesi olmuştur !

Fetöcü ve PKK lı görmek istiyorsan önce sağına sonra soluna bak.İYİ PARTİ adını ağzını alırken destur çek” dedi.

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Etiketler :
AsEvi-Yatay2
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER