Bolu Gazetesi
 

Jandarmadan Gölköy baskını

 
Jandarmadan Gölköy baskını
02 Kasım 2019 - 15:57 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

Bolu’nun önde gelen mesire alanlarından Gölköy’de jandarma ekiplerince alkol ve uyuşturucu kullanımının azaltılması ve vatandaşların huzurunun sağlanması amacıyla uygulama gerçekleştirildi. Jandarma ekipleri uyuşturucu ve sürücülere alkol uygulamasının yanı sıra araçlarda bomba köpekleri ile arama yaptı.  

Bolu İl Jandarma Komutanlığına bağlı asayiş, terör, istihbarat, trafik, narkotik ekipleri dün gece Gölköy mesire alanında, “Gölköy Huzur ve Güven Uygulaması” adı altında uygulama yaptılar.

ALKOL VE KİMLİK UYGULAMASI

Mesire alanında bulunan vatandaşların kimlik kontrolünü yapan jandarma ekipleri şüphelendikleri şahısların eşyaları ile araçlarını ise narkotik ve bomba köpeği ile aradı. Ayrıca mesir alanının giriş ve çıkışlarında da kontrol noktası oluşturan ekipler, durdurdukları araçların sürücülerine alkol muayenesini yaptı, araçlarda bulunan şahısların da kimliklerini kontrol etti.

BOMBA KÖPEĞİ İLE ARAMA YAPILDI

Uygulamada, narkotik ve bomba arama köpeği şüphelenilen çok sayıda araçta arama gerçekleştirdi. Uygulamanın, bölgede yaşanabilecek olumsuz olayların önüne geçmek ve mesire alanına giden ailelerin kendini daha güvenli hissetmesi adına belirli aralıklarla tekrarlanacağı öğrenildi.

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Etiketler :
AsEvi-Yatay2
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER