İşte arılara fısıldayan adam

İşte arılara fısıldayan adam
25 Haziran 2017
Bolu kent merkezinde bir ağaca oğul yapan arılar, itfaiye ekipleri tarafından arı kovanına konularak ağaçtan alındı. Titizlikle yürütülen çalışmayı vatandaşlar tedirgin gözlerle izledi.
İzzet Baysal Caddesinde bir çınar ağacının üzerinde binlerce arının oğul yaptığı ihbarı üzerine Bolu Belediyesi İtfaiye ekipleri olay yerine geldi. Arıcılıkla uğraşan bir itfaiye eri çıplak elleri ile oğul yapan arıları arı kovanının içerisinde topladı. Arıları kovana toplayan itfaiye eri Mehmet Ceyhan, yaptığı açıklamada, "Kendi arılarım da var. Beş yıldan beri arıcılık yapmaktayım. Kızıloluk köyünde çok oğul koydum. Bu arılar da kovandan kaçarak buraya gelmiş. Şimdi kovan getirdim ve kovana arıları güzelce koyduk." diye konuştu. Hiçbir kıyafet giymeden binlerce arıyı çıplak elinde toplayan itfaiye erini vatandaşlar şaşkınlık içersinde izledi.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.