İsmail'in Yerini Boluspor yöneticisi aldı

İsmail'in Yerini Boluspor yöneticisi aldı
7 Kasım 2016

Darbe girişimiyle ilgili soruşturma kapsamında, daha önceden örgüte finansal destek sağladığı tespit edilen İsmail'in Yeri isimli et lokantası kapatılmış sahibinin ise 7 ay önce kayıplara karıştığı tespit edilmişti. Bir süredir kapalı bulunan İsmail'in Yeri isimli et lokantasını işadamı Boluspor yöneticisi Abdulrahim Uzunoğlan aldı.

FETÖ'nün darbe girişiminin ardından başlatılan soruşturmada, Düzce Valiliğinin talimatıyla Bolu Dağı D-100 Karayolu Bıçkıyanı mevkisinde bulunan "İsmail'in Yeri" isimli et lokantasına polis ve jandarma ekipleri tarafından baskın yapılarak mühürlenmiş, iş yeri sahibinin yaklaşık 7 ay önce kentten ayrıldığı öğrenilen tesisin faaliyetleri durdurulmuştu.

Bir süredir kapalı bulunan meşhur et lokantası Bolunun tanınmış işadamlarından aynı zamanda Boluspor yöneticisi Abdulrahim Uzunoğlan tarafından mülk sahibinden 10 yıllığına kiralanan tesis önümüzde ki günlerde 'Rahimin Yeri' olarak faaliyete başlayacak.

Bolu Gazetesi'ne konuşan Uzunoğlan, "Şu an resmi işlemler sürüyor. Bir kaç güne kalmaz resmi işlemlerimiz tamamlanacak ve faaliyete başlayacağız. Bir Bolu firması olarak burayı hizmete sokmaktan büyük mutluluk duyacağız" dedi.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.