Bolu Gazetesi
 

Haluk Levent 17 Temmuz’da Bolu’da

 
Haluk Levent 17 Temmuz’da Bolu’da
01 Temmuz 2019 - 22:22 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

Bolu Belediyesi tarafından düzenlenen 17 Temmuz Mustafa Kemal Atatürk’ün Bolu’ya Gelişi’nin yıldönümü etkinlikleri kapsamında ünlü müzisyen Haluk Levent, konser verecek.

Haber: Erol DEĞİRMENCİ

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, seçim sürecinde verdiği sözlerden birini daha gerçekleştirmek için harekete geçti. Başkan olması halinde kendi döneminde Seçim sürecinde 17 Temmuz Mustafa Kemal Atatürk’ün Bolu’ya Gelişi’ni coşkulu bir şekilde kutlanacağını söyleyen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, çalışmalara başladı. Başkan seçildikten sonra ilk 17 Temmuz’unu geçirecek olan Özcan, vatandaşın eğlenebileceği coşkulu etkinlikler için hazırlıklarını tamamlamak üzere.

Edinilen bilgiye göre bu yıl yapılacak olan 17 Temmuz etkinlikleri, saat 19.00’da Çankaya Belediyesi’nin ünlü halk oyunları gösterisi ile başlayacak. Halk oyunları gösterilerinin tamamlanmasının ardından etkinlikler çeşitli sanatçıların gösterileri ile devam edecek.

HALUK LEVENT KONSERİ OLACAK

Gecenin ana gösterisinde kurduğu dernek ve yaptığı yardımlar ile toplumun her kesiminden taktir görmeyi başarmış, ünlü Rock yıldızı Haluk Levent sahne alacak. Saat 22.00’de sahneye çıkması planlanan Haluk Levent, Bolululara şarkılarını seslendirecek.

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Etiketler :
AsEvi-Yatay2
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER