Güner; "E - 5'i değil Mudurnu yolunu kullanın"

Güner; "E - 5'i değil Mudurnu yolunu kullanın"
18 Ekim 2021

AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner, üniversite yolu üzerinde süren köprülü kavşak çalışmaları nedeniyle yaşanan trafik sorununu çözmek adına üniversiteye gidecek olan vatandaşların E-5 Karayolunu değil Mudurnu yolunu kullanmaları yönünde tavsiyede bulundu.

“KASIM AYI SONU ARALIK AYI BAŞI ÇALIŞMALAR TAMAMLANACAK”

AK Parti İl Başkanı Güner konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “2021-2022 eğitim-öğretim döneminin başlaması dolayısıyla Bolu Abant İzzet Baysal Üniversite’mize ve Tıp Fakültemize her gün binlerce öğrencimiz, çalışanımız ve vatandaşımız giriş çıkış yapıyor. Bolumuza kazandırılan 5 milyona liraya yakın ek ödenekle DSİ tarafından, üniversite yolu üzerinde köprülü kavşak yapımına başlandı. Kasım ayı sonu Aralık ayı başı itibariyle köprülü kavşak tamamlanarak inşallah hizmete sunulacak” dedi.

“MUDURNU YOLU ÜZERİNDEN TRAFİĞE TAKILMADAN ÜNİVERSİTEYE ULAŞILIYOR”

“Bolulu hemşerilerimizin üniversiteye gitmek için daha çok E-5 Karayolunu kullandığını biliyoruz” diyen Başkan Güner, “Bu yol kullanıldığında, şuan devam eden köprülü kavşak çalışmalarına denk gelindiği için özellikle sabah saatlerinde bu noktada yığılma ve araç trafiği oluşuyor. Bolulu vatandaşlarımızın kavşak çalışmalarından kaynaklı araç trafiği ile karşı karşıya kalmaması için alternatif olarak Mudurnu yolu üzerinden üniversiteye ulaşmalarını tavsiye ediyoruz. Halkımız, Mudurnu Yolunu kullanıldığı takdirde, kavşak çalışmalarına denk gelmeden ve trafiğe takılmadan üniversiteye rahatlıkla ulaşabiliyor” ifadelerini kullandı.

4 yorum yapılmış

 • Admin18 Ekim 2021 - 11:32
  Allah aşkına Mudurnu yolu aynı çalışma olan köprüye çıkmıyor mu
 • Bolulu19 Ekim 2021 - 11:54
  Aklınla çok yaşa Suat Başkan iyiki hatırlattın Sağolasın Bolu halkı bu iyiliğinin altından nasıl kalkar bilmem
 • Bolulu 19 Ekim 2021 - 16:47
  Kocaman yaz geldi gecti unıversite 2 yildir kapali yapmadiniz universite acildi yağmurlar başladı yol.yapimina başladınız akıl fikir mantik ermiyor sizin yaptığınız işe gercekten
 • Öğretmen22 Ekim 2021 - 18:10
  Böyle bir şey muz cumhuriyetinde olur, Türkiyenin hiç bir ilinde olmaz, bir partinin il başkanı vali gibi yada belediye başkanı gibi açıklama yapıyor, devletin yaptığı bir işin ne zaman biteceğini, sanki ihaleyi o yaptı ödemeyide o yapacak, halka hangi yolu kullanmaları gerektiğini anlatıyor, böyle bir acemilik olurmu, bu kişiye hangi işi yaptığını yetkilerinin ne olduğunu birileri anlatmalı, gerçi kendi parti başkanının görüş ve taleplerini dikkate almadı

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.