Bolu Gazetesi
 

Fatih Metin Bolu’da önemli açıklamalarda bulundu

 
Fatih Metin Bolu’da önemli açıklamalarda bulundu
28 Ağustos 2019 - 9:02 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin, Ak Parti Bolu İl Başkanlığı’nı ziyaret etti. Partisinin il başkanlığını ziyaret eden Bakan Yardımcısı Fatih Metin, partililer tarafından sevinçle karşılandı. Parti binasında basın açıklamasında bulunan Metin, “Seçimden sonra ziyaret etmemiz uzun oldu. Ama bu kardeşiniz aldığı her göreve layıkıyla yapma gayretinde olan birisidir. O nedenle bakanlığa alışma dönemi çabuk, alışıp çabuk etki etmek için biraz geciktim” ifadelerini kullandı.

Haber; Sefa GÜNAY

Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin Ak Parti Bolu’ya geldi. Bolu’ya gelen Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin Ak Parti Bolu İl Başkanlığı’na ziyarette bulundu. Partisinin il başkanlığını ziyaret eden Fatih Metin, AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, AK Parti Bolu Merkez İl Kadın Kolları Başkanı Hicran Çağalı, Merkez İlçe Başkanı Kazım Konak, Ak parti Karacasu Belediye başkanı Celal Beydilli, Belediye Meclis üyeleri, Burak Balaban, Bülent Oturak, Uğur Akbay, Zafer Turan, Hüseyin Türkmen ve partililer tarafından karşılandı.

“USTAM OLARAK GÖRDÜĞÜM FATİH METİN’E HOŞ GELDİNİZ DİYORUM”

Ziyarette açıklamalarda bulunan AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay; “Bizi bu gün teşvikleri ile onurlandıran bizim kendi yuvamızdan kendi ailemizden bizleri Ankara’da uzun yıllar temsil eden. Benim siyasi hayatıma başlamama vesile olan benim il başkanı olmam da etkili olan usta çırak ilişkisinde usta olarak gördüğüm. Her bakanlıkta Bolu’ya her türlü yardımda bulunan Bolunun evladı bakan yardımcımız sayın Fatih Metin’e hoş geldiniz diyorum” ifadelerine yer verdi.

SEÇİMDEN SONRA ZİYARET ETMEMİZ UZUN OLDU”

Doğanay’ın ardında açıklamalarda bulunan Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin; “ Siyasete başladığımız bu yuvada bize geç yaşta fırsatlar verildi. Öncelikle bu fırsatları veren rabbime hamt ediyorum. Ve Sayın Cumhurbaşkanımıza Recep Tayip Erdoğan’a şükranlarımı sunuyorum.  %70 i ormanla kaplı Bolumuz da ve yeni tabiat parlarıyla milli parklarıyla Türkiye’nin gözdesi olan Bolu’da önümüzde ki süreçteki yatırımlarımızla orman üretimindeki artışlarla milli parklarımızda yapacağımız güzelleştirme faaliyetleriyle Bolu turizmine inşallah katkıda bulunacağız.  Şu anda bulunduğum bakanlığımızın çok büyük bir sorumluluğu var. O nedenle o sorumlulukla hareket ediyoruz. Seçimden sonra ziyaret etmemiz uzun oldu. Ama bu kardeşinin aldığı her göreve layıkıyla yapma gayretinde olan bir kardeşiniz.  O nedenle bakanlığa alışma dönemi çabuk alışıp çabuk etki etmek için biraz geciktim” dedi.

“İŞ ÜRETEN, TAŞ ÜSTÜNE TAŞ KOYAN SORUMLULUK ANLAYIŞLA HAREKET EDECEĞİZ”

Bakan yardımcı Fatih Metin açıklamasında son olarak; “ İnşallah bakanlık olarak çalışmalarımızı çok daha büyük bir alana yayacağız. Allaha çok şükür bu alandan yetişip buralara geldik. Bunlarda gelip geçici ama arkada eserler bırakarak devam edeceğiz. Yani laf üreten değil laf üstüne laf söyleyen değil. İş üren taş üstüne taş koyan sorumluluk anlayışla hareket edeceğiz. Tabi bu hareket içersinde iktidar partisiyiz 17-18 yıldır bu sorumluluğu taşıyoruz. Eleştiriler mutlaka olacak bu eleştirilere de bizler hizmet ederek cevabını vereceğiz. Öbür taraftan da muhalefete düştüğümüz alanlar var. Bu alanlarda da ne yapıyoruz gereken takipleri yapıyoruz. Biz kucaklayış anlayışıyla hizmetimizi bu güne kadar devem ettirdik.  Ak parti olarak ta yine anlayışla da devam edeceğiz. O nedenle İktidar olarak sorumlu olduğumuz alanlarla alakalı her türlü hizmetimizle vatandaşımızın karşısına çıkacağız. Öbür taraftan yine yerel yönetimde muhalefete düştüğümüz alanlarda da yine Bolumuzun gelişimine elişkin yapıcı tavrı sergileyeceğiz. Önümüzde ki dönemde bu kardeşiniz partimizin her türlü hizmetinde bulunmaya devem edecek. Ama takdir edersiniz ki şu anda bulunduğumuz sorumluluk tüm Türkiye’yi kaplayan bir hizmet yelpazesi. Bu sorumluluk alanında da çok ciddi bir mesai yapıyoruz. O kapsamda da belli aralıklarla il başkanımızın ilçe başkanımızın yapacağı programlara belediye başkanlarımızla beraber hem yerel hem gelenle bire bir takip etmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Açıklamaların ardında Ak Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, Ak Parti Bolu İl Başkanlığı’na ziyarette bulunan Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin’e Osmanlı Tuğrası işlemeli tablo hediye etti.

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Etiketler :
AsEvi-Yatay2
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER