Bolu Gazetesi
 

Evcil’den Bahçeli’ye kılıç

 
Evcil’den Bahçeli’ye kılıç
11 Temmuz 2019 - 12:07 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

MHP Bolu Eski İl Başkanı, MHP’nin Bolu Milletvekili Adayı Adem Evcil MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret ederek 15 Temmuz hain darbe girişiminin 3. yıldönümünde özel olarak tasarlanan ve üzerinde darbe girişimi gecesi şehit olanların isimlerinin yazılı olduğu bir kılıç hediye etti.

Evcil, “MHP Genel Başkanımız, liderimiz Sn. Devlet Bahçeli beyefendiyi ziyaret ederek Genel Başkanlığının 22.yıl dönümünü tebrik ettik. 15 Temmuz hain darbe girişiminin 3. yıl dönümüne günler kala kendileri için özel tasarladığımız üzerinde hain darbe girişiminde birbiri ardına gül bahçesine düşer gibi şehitlik mertebesine ulaşan 249 vatan evladının resmi olan 15 Temmuz Şehitleri Kılıcını hediye ettik.
Bu vesileyle, O hain gecede ortalık toz dumanken bir an bile tereddüt etmeden, cesurca hükümetin yanındayız açıklamasını yapan liderimizin Allah yar ve yardımcısı olsun. Her daim izinde ve emrindeyiz.15 Temmuz gecesi şehit olan vatan evlatlarına Allahtan rahmet, gazilerimizede acil şifalar diliyorum” dedi

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Etiketler :
AsEvi-Yatay2
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER