Bolu Gazetesi
 

Düzce Yedigöller yolunu yapıyor

 
Düzce Yedigöller yolunu yapıyor
20 Ocak 2020 - 21:56 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

Yığılca üzerinden Yedigöller’e ulaşımı daha kolay hale getirmek için İlçe Özel İdare ekiplerinin başlattığı çalışmarının kısa bir zamanda tamamlanacağı öğrenildi.

İl Genel Meclisi üyesi Ramazan Muhterem Baltacı, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “İlçe özel idare ekiplerimiz tarafından yolda çalışma başlattık. Bilindiği gibi özellikle İstanbul  tarafından gelen ziyaretçilerimiz bu yolu kullanıyorlar. Ulaşım açısından bu yol Yedigöller’e daha kısa mesafede. Ziyaretçilerimizin daha rahat ulaşım sağlaması açısından bu yolda genişletme çalışmalarına başladık. Çalışmaların tamamlanmasının ardından yolda asfalt çalışması yapacağız. Yapılan çalışmalarda desteğini esirgemeyen Düzce Valimiz Sayın Zülkif Dağlı’ya teşekkür ederiz.” dedi.

Öte yandan İl Özel İdaresi tarafından Yedigöller yolu ile ilgili olarak 16 milyon liralık bir projenin Kültür ve Turizm Bakanlığı’na sunulduğu ifade edildi.

ABANT’A DA KESTİRME YOL AÇMIŞLARDI

Abant’ı, Yedigöller’i daeta kendinin gibi gören Düzce Abant’a ulaşımı daha kolay hale getirmek içinde Sinekli yaylası üzerinden kestirme yol açmıştı.

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Etiketler :
AsEvi-Yatay2
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER