Bolu Gazetesi
 

Doğanay şikayetçi oldu

 
Doğanay şikayetçi oldu
13 Şubat 2020 - 9:23 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın İş-Kur meselesi nedeniyle tepki gösterdiği AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay’ın telefon numarasının da yazıldığı bilboardlardaki yazı emniyetin talimatıyla, belediyenin bilboard işlerini yapan firma tarafından kaldırıldı.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, AK Parti Milletvekilleri Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü ile AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay’ın İŞKUR Müdürüne Bolu Belediyesi’nde personel istihdam edilmemesi yönünde talimat verdiğini iddia etti. AK Parti cephesi söz konusu iddiaları yalanladı. Bolu’nun günlerdir en çok tartışılan konularından biri olan İŞKUR meselesiyle ilgili Tanju Özcan’dan çok tartışılacak bir hamle yaptı.

BİLBOARDA TELEFON NUMARASINI YAZDI

Başkan Özcan’ın talimatıyla yol üzerinde bulunan bir bilboarda içinde AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay’ın şahsi cep telefonu numarasının da yer aldığı bir yazı yazıldı.

DOĞANAY SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU

Telefon numarasının bilboardlara yazıldığını haber alan Nurettin Doğanay, karakola giderek suç duyurusunda bulundu. Suç duyurusunun ardından cumhuriyet savcılığının talimatıyla emniyet harekete geçirdi.

BİLBOARDLAR KALDIRILDI

Polis, Bolu Belediyesi’nin bilboard işlerini yapan firmaya söz konusu yazının kaldırılması yönündeki kararı tebliğ etti. Kentin çeşitli noktalarında bulunan bilboardlar kaldırıldı.

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Etiketler :
AsEvi-Yatay2
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER