Bolu Gazetesi
 

Çarıkçı Palazoğlu’nun adaylığı için ne dedi ?

 
Çarıkçı Palazoğlu’nun adaylığı için ne dedi ?
21 Ocak 2019 - 13:59 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

Geçtiğimiz haftalarda Beyaz TV’de yayımlanan Beyaz Futbol programında program sunucusu Ertem Şener’in Bolulu İşadamı Muhittin Palazoğlu’nun Boluspor başkanlığına aday olacağını söylemesinin ardından kulüp başkanı Necip Çarıkçı gazetecilerin bu yönde sorduğu soruya, “Bu arkadaş dönem dönem böyle çıkışlar yapıyor fakat bir şey göremedik. Varsa projeleri çıksın aday olsun. Böyle çıkışlarla olmuyor bu işler” dedi.

Boluspor’da Mayıs’ta yapılacak kongre için şimdiden ortalık hareketlenmeye başladı. Geçtiğimiz haftalarda Beyaz TV’de yayımlanan Beyaz Futbol programında program sunucusu Ertem Şener’in Bolulu İşadamı Muhittin Palazoğlu’nun Boluspor başkanlığına aday olacağını söylemesinin ardından gazeteciler Kulüp Başkanı Necip Çarıkçı’ya bu konuyla ilgili neler düşündüğünü sordular.

Çarıkçı, “Bu arkadaşı bazı dönemlerde böyle çıkışları hep oluyor. Önceden de olmuştu. Fakat daha bir şey göremedik. Şayet projeleri varsa gelsin aday olsun. Aday olmak doğal hakkıdır. Fakat biz böyle çıkışlardan başka bir şey göremedik” dedi.

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Etiketler :
AsEvi-Yatay2
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER