Bolu Gazetesi
 

Bolunun en gözde mahallesine aday oldu

 
Bolunun en gözde mahallesine aday oldu
03 Aralık 2018 - 16:00 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçim için muhtar adayları da boy göstermeye başladı. 35 yıldır Bahçelievler Mahallesi’nde ikamet eden ve geçtiğimiz dönem muhtarlık seçimlerini 7 oyla kaybeden İhsan Taslamacıoğlu yeniden muhtar adayı olduğunu açıklayarak, Bahçelievler Mahallesi’nin yeni bir vizyona ihtiyacı olduğunu söyledi. Taslamacıoğlu seçimlere 6 ay kala değil, seçildiği an itibariyle çalışan bir muhtar olacağını belirtti.

Bolu’da Bahçelievler Mahallesi Muhtarlığı için Bolu Belediyesi’nden emekli İhsan Taslamacıoğlu aday olduğunu açıkladı. Geçtiğimiz yerel seçimde 2 binden fazla seçmen sayısına sahip ve Bolu’nun en gözde mahallelerinden biri olan Bahçelievler Mahallesi’nde 35 yıldır ikamet ettiğini dile getiren Taslamacıoğlu, mahallenin yaşam standartlarını yükseltmek adına projelerini hazırlayarak, adaylığını açıkladı.

Akpınar Mahallesinde doğan İhsan Taslamacıoğlu, Bolu Belediyesi’nden emekli. Muhtarlık konusundaki deneyimleri ve yeni bakış açısı ile Bahçelievler Mahallesi’ni gelişimine katkıda bulunmak istediğini dile getiren İhsan Taslamacıoğlu, “Muhtarlık konusunda deneyimim fazla. Akpınar Mahallesi dört dönem muhtarı rahmetli ağabeyimdir. 20 yılın üzerinde Akpınar Mahallesi’nde muhtarlık yaptı. Tabi biz de onunla birlikte yoğrulduk. Muhtarlığa yabancı değilim. Bu bilgi ve birikimimi de Bahçelievler Mahallesi’nin gelişimi için kullanmak istiyorum” dedi.

“2014 SEÇİMLERİNİ 7 OY İLE KAYBETTİM BU SEÇİMDE BAŞARACAĞIMA İNANIYORUM”

Bahçelievler Mahallesi’nde rakiplerine de başarı dileklerini sunarak centilmen bir aday olduğunu gösteren Taslamacıoğlu, “Benim için adayın kadın ya da erkek olması fark etmiyor. Önemli olan mahallemize yapılacak hizmettir. Mahallede herkesin de bu şekilde düşündüğünü sanıyorum. Tabi muhtar olmanın verdiği avantajla da rakibimiz güçlü. İktidarın her zaman avantajı olur. Ama ben mahallelimizin verdiği desteklerle adaylığımı açıklıyorum. 2014 seçimlerinde 7 oy ile seçimi kaybettim bu seçimde başaracağıma inanıyorum. Allah yolumuzu açık etsin. Mahallemize en faydalı olacak insan muhtar olsun” diye konuştu.

“SEÇİMLERE 6 AY KALA DEĞİL, SEÇİLDİĞİM AN İTİBARİYLE ÇALIŞAN BİR MUHTAR OLACAĞIM”

1983 yılından beri Bahçelievler Mahallesi’nde ikamet eden Taslamacıoğlu, mahallenin her karışını adım adım bildiğini söyleyerek “Bolu’nun en gözde mahallesini daha üst düzeye çıkaracağız. Bu benim kişisel girişimlerimle olacak. Belediye, Valilik, Sağlık gibi kurumlarla da irtibat halinde sorunları çözeceğiz.” dedi.

Mahallenin birinci önceliğinin temizlik olduğunu dile getiren Taslamacıoğlu, “Mahalledeki yerleşik olan herkesi zaten tanıyoruz. Mahalle sakinlerinin destekleriyle muhtar olduğumda da sürekli onlarla beraber olacağız. Bire bir sorun ve sıkıntıları da mahalle sakinleriyle istişare edip çözüm yolu bulacağız. Muhtara ulaşmak çok zor olmayacak. Seçimlere 6 ay kala değil, seçildiğim an itibariyle çalışan bir muhtar olacağım” dedi.

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Etiketler :
AsEvi-Yatay2
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER