Bolu Gazetesi
 

Bolulu Sefa Ankara siyasetinin göz bebeği !

 
Bolulu Sefa Ankara siyasetinin göz bebeği !
19 Temmuz 2019 - 11:41 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

Bolunun Göynük ilçesinden olan AK Parti camiasında hemen hemen herkesin tanıdığı Sefa Çarpışan sosyal medya paylaşımlarına bakılacak olursa bizim milletvekillerinden, bakan yardımcılarından ve il başkanından daha çok Cumhurbaşkanıyla, yardımcılarıyla, bakanlarla, genel müdürlerle ve üst düzey bürokratlarla görüşebiliyor.

Şu ana kadar henüz ne iş yaptığı bilinmeyen Sefa Çarpışan bir gün köşkte Cumhurbaşkanıyla, bir gün Antalya’da turizm bakanıyla, bir gün uçakta Cumhurbaşkanı yardımcılarıyla, bir gün Nato toplantısında diğer gün Milli Savunma Bakanlığı toplantısında boy gösterip sosyal medyasında fotoğraf paylaşıyor.

Sefa Çarpışan son olarak özel bir uçakta “Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal  ve  AK PARTİ İstanbul Milletvekili NATO Parlementer Asamblesi Türk Gurubu Başkanvekili  ile Türk – Rus Toplumsal Forumu Eşbaşkanı Ahmet Berat Çonkar yurt dışına toplantıya gidiyoruz inşallah toplantı güzel geçecek umut ediyorum” diyerek fotoğraf paylaştı.

Sefa’nın bu fotoğraflarının altına AK Parti’de yöneticilik yapan bazı isimlerin ‘vah partim’ diye yorumlarda bulunması da dikkatlerden kaçmıyor.

 

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Etiketler :
AsEvi-Yatay2
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER