Bolu Gazetesi
 

Bolu’dan Kılıçdaroğlu geçti

 
Bolu’dan Kılıçdaroğlu geçti
05 Ekim 2019 - 11:56 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bolu’da Orman Bölge Müdürlüğü’nün açılısına katıldı. Kılıçdaroğlu, “Belediye Başkanlarımız harcadığı her kuruşun hesabını millete tek tek verecek” ifadelerini kullandı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Bolu Belediyesi’ni ziyaret ettikten sonra Gölcük Tabiat Parkı’nı gezdi. Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan Kılıçdaroğlu’nu golf arabasıyla gezdirdi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bolu Belediyesi tarafından Sağlık Mahallesi’ne yapılan Orman Bölge Müdürlüğü binasının açılışına katıldı. Kılıçdaroğlu, ”Belediye başkanlarımıza kurallar koyduk, bu kurallardan biri seçildiğin andan itibaren bütün halka hiçbir ayrım yapmadan, herkesi kucaklayarak herkese eşit hizmet götürmek. Siyaseten ayrımcılığı bir kenara bırakacağız. Toplumu ayrıştırmak, toplumu bölmek değil, toplumu kutuplaştırmak değil bir araya getirmek lazım. Bayrak bizim bayrağımız, vatan bizim vatanımız niye ayrı ayrışıyoruz, niye bölünüyoruz, niye kavga ediyoruz, neden bu gerginlikler oluyor bunların hepsine son vereceğiz. Belediye başkanımızın hedeflerinden biri bu toplumun hiçbir kesimini birbirinden ayırmamak”dedi.

GOLF ARABASIYLA GEZDİ..

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Bolu’da yaptığı ziyaretlerin ardından Gölcük Tabiat Parkına gitti. Gölcük’te bulunan tatilciler ile bir süre sohbet edip fotoğraf çektiren Kılıçdaroğlu, ardından Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın kullandığı golf aracıyla göl etrafında tur attı. Golf aracına CHP’li milletvekilleri de bindi. Başkan Özcan gezide Kılıçdaroğlu’na Gölcüğün doğal güzellikleri ile ilgili bilgiler verdi. Göl manzarasında fotoğraf çektiren CHP lideri Kılıçdaroğlu buradan kıbrısçık ilçesine geçti.

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Etiketler :
AsEvi-Yatay2
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER