Bolu Gazetesi
 

Başkan Özcan zaferi Bolulularla kutluyor

 
Başkan Özcan zaferi Bolulularla kutluyor
23 Haziran 2019 - 23:31 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

Belediye Başkanı Tanju Özcan 1 haftadır İstanbul’da sürdürdüğü seçim çalışmaları sonrasında İstanbul’da yaşayan Bolulularla tek tek görüşerek İmamoğlu’na destek istedi. İmamoğlu’nun seçimi kazanmasının ardından Özcan İstanbul’da yine Bolulular ile buluşarak seçim zaferini kutladı.

Tekrarlanan İstanbul seçimleri için 1 hafta boyunca İstanbul’da yaşayan Boluluları tek tek ziyaret ederek Ekrem İmamoğlu’na destek isteyen Belediye Başkanı Tanju Özcan seçimi İmamoğlu’nun kazanmasının ardından İstanbul’da Boluluların yoğunlukta yaşadığı Tuzla’da bir araya gelerek seçim zaferini kutladı.

İstanbul seçimlerini Bolu gazetesine değerlendiren Başkan Özcan, “1 haftadır İstanbul’da ki hemşerilerimizle birlikteyim. Sağ olsunlar İstanbul’da beni bağırlarına bastılar. Ben hemşerilerimizle görüşmemde aynı zamanda çok iyi arkadaşım olan Ekrem İmamoğlu’nun seçilmesinin Bolu içinde daha hayırlı olacağını, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile omuz omuza çalışacağımızı dile getirdim. İmamoğlu’nun seçilmesinin Bolu içinde faydalı olacağını söyledim. Vatandaşlarımız sayın İmamoğlu’nun uğradığı haksızlığı gördüler ve buna da büyük tepki gösterdiler. Bu tepki sandıkta da kendini gösterdi. Bolulu hemşerilerime çok teşekkür ediyorum. 1 haftadır beni burada asla yalnız bırakmadılar” dedi.

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Etiketler :
AsEvi-Yatay2
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER