Bolu Gazetesi
 

Başkan Özcan ve ekibi yeni yıla vatandaşlarla girdi

 
Başkan Özcan ve ekibi yeni yıla vatandaşlarla girdi
01 Ocak 2020 - 12:53 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

Bolu Belediyesi tarafından yılbaşı sebebiyle konser düzenlendi. Konserde sahne alan Bolu’nun sevilen sanatçısı Tuğba Göktaş, Ömer Öztekin ve ünlü DJ Uğur, Bolu halkına muhteşem bir gece yaşattı. Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ve eşi Meral Özcan, yeni yıla Bolu halkı ile birlikte girdi.

Belediye tarafından bu sene ilki gerçekleşen yılbaşı konserine Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, eşi Meral Özcan, Belediye Başkan yardımcısı Rasim Özdemir, belediye çalışanları katıldı. Akşam saat 20:00’da başlayan programa Bolu halkı büyük bir katılım gösterdi. Yüzlerce kişi konserde yeni yılın tadını çıkarttı.

Kent Meydanı’nda gerçekleşen konsere büyük bir ilgi gösteren vatandaşlar, doyasıya eğlendi. Tuğba Göktaş, Ömer Öztekin ve ünlü DJ Uğur muhteşem bir konser verdi. Söylenilen şarkılara eşlik eden izleyiciler, konser boyunca keyifli anlar yaşadı. Çeşitli eğlenceler de yer alan programda Bolu halkı unutamayacağı bir gece yaşadı. Yeni yılı coşkuyla karşıladılar. Tanju Özcan da yeni yılı vatandaşlarla birlikte karşılayarak, herkesin yeni yılını kutladı.

Konser boyunca belediye tarafından vatandaşlara çay ve mısır ikramında bulunuldu. Gece sonunda Başkan Tanju Özcan, verdikleri muhteşem konser için sanatçılara teşekkür etti.

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

AsEvi-Yatay2
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER