Bolu Gazetesi
 

Başkan Özcan ülkücülere böyle seslendi

 
Başkan Özcan ülkücülere böyle seslendi
09 Ekim 2019 - 10:25 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

Ülkü Ocakları İl Başkanı İsmail Akgül ve beraberindeki il teşkilatı, Bolu Belediye Meclisi Ekim Ayı 2. Toplantısı’na gelerek, CHP’li Meclis Üyesi Resmiye Kahruman’ın MHP Lideri Devlet Bahçeli ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la ilgili yaptığı sosyal medya hesabında yaptığı uygunsuz paylaşımlar için protesto etti. 

Ülkü Ocakları İl Başkanı İsmail Akgül toplantıda Resmiye Kahruman’ın paylaşımlarını göstererek, “Bu ülkenin temsil makamında olan hareketin lideri Devlet Bahçeli’yi bir meclis üyesi uygunsuzca, ahlaksızca paylaşıyor. Cumhuriyetin evlatları burada. Biz kimseye hakaret etmiyoruz. Bizim ahlak seviyemiz, o hanımefendinin ahlak seviyesinin çok çok üstünde. Buradan hepinizi kınıyoruz” dedi.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ise “İsmail Bey şöyle ifade edeyim. Sizin görevinizi biliyorum. O konu ile ilgili bizzat ben açıklama yapacağım. Siz Ülkücü arkadaşlarımızsınız. Sizi yakından tanıyorum. Burada devletin resmi bir toplantısı yapılıyor. Devlete olan saygınızı iyi bilirim. Dolayısı ile bu etik olarak çok şık olmadı. Ben bu konuyu toplantıdan önce öğrendim. Arkadaşımızı aradım o da bana ‘Seçim döneminde maksadımı aşan paylaşımlar yaptığımı anladım. Özür dileyeceğim’ dedi. Dün itibari ile de kaldırmış” diyerek cevap verdi.

“DEVLET BAHÇELİ’YE OLAN SEVGİMİ VE SAYGIMI BİLİYORSUNUZ”

Devlet Bahçeli’ye sevgi ve saygısı olduğunu da söyleyen Başkan Özcan, “Siz, bizim Devlet Bahçeli’ye olan sevgimi ve saygımı biliyorsunuz. Bilmeyen de yoktur. Sayın Bahçeli de beni çok sever. Sayın Bahçeli ile ilgili yapılan paylaşımları doğru bulmam. Hatta hiçbir siyasi parti liderimize yapılan paylaşımı da doğru bulmam. Bundan sonra ki her süreçte sadece meclis değil, her vatandaşımız yaptığı paylaşımlara dikkat etmek zorundadır. Bu konu ile ilgili beni şahsen bilgilendirseydiniz ben konunun gereğini yapardım” şeklinde konuştu.

Akgül ise son olarak, “Bu olay dün yaşanmadı. 2 yıldır sürüyor. Bizden birinin bir siyasi parti lideri hakkında olumsuz bir paylaşımını gördünüz mü? Hepinize iyi toplantılar” ifadelerini kullandı.

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

AsEvi-Yatay2
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER