Bolu Gazetesi
 

Başkan bu görüntüler size yakışmadı

 
Başkan bu görüntüler size yakışmadı
27 Ocak 2019 - 19:40 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

BOLU’nun Kıbrıscık ilçesi Belediye Başkanı Doğan Dağ’a makam aracıyla gittiği ormanlık alanda arkadaşlarıyla birlikte alkol aldı. Durumu gören 2 ilçe sakini cep telefonu ile kayda girerek belediye başkanına tepki gösterdi.

Olay, bugün öğle saatlerinde Bolu’da Çakmaklar Çamlığında meydana geldi. İddiaya göre Kıbrıscık Belediye Başkanı CHP’li Doğan Dağ, yanında bulunan 2 arkadaşıyla birlikte belediyeye ait siyah plakalı resmi araçla ormanlık alana gitti. Doğan Dağ, burada yanındaki 2 arkadaşıyla birlikte alkol aldı. Bu sırada oradan geçen bir vatandaş resmi plakalı aracı görerek Doğan Dağ’ın yanına gitti. Vatandaş, cep telefonu ile de kayda girip, “Başkanım kolay gelsin. Aklımıza takılan bir şey oldu. Bu araç devletin aracı. Sizin yaptığınız güzel bir şey mi?” diye sordu. Başkan Doğan Dağ da, “Bazen de bir kendimizi rahatlatmamız gerekmiyor mu? Böyle bir hakkımız yok mu?” diye yanıt verdi. Bunun üzerine vatandaş, “Yok. Sizin öyle bir hakkınız yok. Bugün Pazar. Tatil günü. Bu araç senin şahsi aracın değil. Senin şahsi aracınla olabilir. Bu size halk tarafından tahsis edilmiş bir araç. Hafta sonu bu şekilde kullanamazsınız.” dedi.

Elinde bardaktaki içkiyi tutan Başkan Dağ, “Siz belediye kanununu biliyor musunuz? Ben 24 saat görevdeyim.” dedi. Vatandaş da  “Vodka, viski belediyenin kanunu bu mu?” dedi.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER…

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

AsEvi-Yatay2
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER