Bolu Gazetesi
 

Başkan belediye personeliyle çöp topladı

 
Başkan belediye personeliyle çöp topladı
08 Ağustos 2019 - 23:33 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

Bolu Belediyesi tarafından başlatılan ve ilk kez Bolu Gazeteciler Cemiyeti üyeleriyle start alan ‘Bir kere yerden çöp alan bir daha yere çöp atmaz’ kampanyası belediyede görev yapan personelle devam etti. Başkan Tanju Özcan, etkinlik sonunda işçilerle oyun havası eşliğinde oynayarak keyifli anlar yaşadı. 

Bolu Belediyesi bünyesinde görev yapan yaklaşık bin personelin katıldığı etkinlikte personel kentin sokaklarında farkındalık oluşturmak için çöp topladı. “Bolu’ya toz kondurmayız” adı altında yapılan etkinlikte Başkan Özcan personeliyle çöp topladı. Etkinliğin ardından Karaçayır’da bir araya gelen yüzlerce personel müzik eşliğinde keyifli anlar yaşadı.

PERSONELİNDEN HELALLİK İSTEDİ

Oyun havaları eşliğinde oynayan personele Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan da eşlik etti. Personeline teşekkür eden Özcan, kendilerine bu projede destek veren çalışanlarından helallikte isteyerek bayramlarını kutladı.  Özcan, “Şehrin güneyi tamam, kuzeyide bayram sonrasına bıraktık”  sözleri gülüşmelere neden oldu. Başkan Tanju Özcan, ayrıca çöp toplarken çekilen tüm fotoğrafların, ‘Bolu’ya toz kondurmayız’ etiketi ve başlığı ile paylaşmalarını, bu projenin hem Bolu’ya hem de tüm Türkiye’ye örnek olacağını belirtti.

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Etiketler :
AsEvi-Yatay2
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER