Bolu Gazetesi
 

Bakın başkan Tanju Özcan’ı nasıl satışa getirdiler

 
Bakın başkan Tanju Özcan’ı nasıl satışa getirdiler
19 Şubat 2020 - 14:35 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

CHP’nin hafta sonu yapılan il kongresinde Belediye Başkanı Tanju Özcan’a yakın isimlerin listeye alınmaması, Özcan’a yakınlığı ile bilinen Kurultay Delegesi adayı İlker Karaoğulları’nın isminin çizilmesi, Belediye Başkan Tanju Özcan’a yapılan ihaneti gözler önüne serdi.

Özellikle kongre sürecinde Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın desteğini alan Merkez İlçe Başkanı Ersan Türkoğlu ve İl Başkanı Kazım Karsu deyim yerindeyse Başkan Özcan’ı ‘satışa’ getirdiler.

Hafta sonu Kültür ve Turizm Müdürlüğü Tiyatro Salonunda gerçekleştirilen il kongresinde liste açıklandığında listede Özcan’a yakın hiç bir ismin bulunmaması dikkat çekti. Öte yandan Kurultay Delegeliğine aday olmayan Başkan Özcan kendi ismi yerine partinin abilerinden İlker Karaoğulları’nın yazılmasını istedi. Başkan Özcan’ın bu isteği yerine getirilmesine getirildi fakat bu kezde İlker Karaoğulları’nın ismi çizik yedi. İlker Karaoğulları’nın çizilen isminin yerine İl Başkanı Kazım Karsu’ya yakınlığı ile bilinen Metin Özkan’ın ismi yazıldı.

Tüm bu yaşananlardan Merkez İlçe Başkanı Ersan Türkoğlu ve İl Başkanı Kazım Karsu’nun haberdar olmaması imkansız olarak değerlendirilirken, Başkan Tanju Özcan belki de bugüne kadar en büyük kazığı yemiş oldu.

Kongre sonrası büyük üzüntü yaşadığı öğrenilen Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın bundan sonra İl Başkanı Karsu ve İlçe Başkanı Türkoğlu’na nasıl bir tavır sergileyeceği merakla bekleniyor.

 

 

 

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Etiketler :
AsEvi-Yatay2
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER