Bolu Gazetesi
 

AK Gençlikten bu paylaşımlara tepki

 
AK Gençlikten bu paylaşımlara tepki
08 Ekim 2019 - 11:29 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Samet Kocadağ sosyal medya hesaplarından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP lideri Devlet Bahçeli ile ilgili aşağıda ki fotoğrafları paylaşan CHP Belediye Meclis Üyesi Resmiye Kahruman’a ateş püskürdü.

Kocadağ, “Bu ülkede 26,5 Milyon kişinin oyunu almış halk tarafından seçilmiş ilk Cumhurbaşkanı ünvanına sahip, Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’a ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin saygıdeğer Lideri Sn. Dr. Devlet Bahçeli’yi bu denli fütursuzca, yakışık almayan karikatürize edip paylaşım yapan; Bolu halkının oyları ile CHP 2.sıra Belediye Meclisi Üyesi olarak seçilen Resmiye Kahruman’ı esefle kınıyorum. Bu zihniyette paylaşım yapan hangi siyasetçi olursa olsun ne Bolu’ya ne de ülkemize faydalı bir icraata imza atamaz.

KILIÇDAROĞLU’NA YAPILMASINI DA TASVİP ETMEYİZ

Kaldı ki CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu için de hakaret içeren paylaşımlar yapılmasını tasvip etmiyorum. Ülkemizde siyaset yapan bütün liderler (PKK’nın siyasi uzantıları hariç) bizim değerimizdir. Birbirimize saygı çerçevesi içerisinde eleştiri kabul edilebilir, bu bizim siyasette seviyemizi belirler. Lütfen seviyemizi düşürmeyelim” dedi.

İŞTE CHP BELEDİYE MECLİS ÜYESİ RESMİYE KAHRUMAN’IN O PAYLAŞIMLARI…

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

AsEvi-Yatay2
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER