“Adımı kullanarak para ve yardım istiyorlar”

“Adımı kullanarak para ve yardım istiyorlar”
7 Temmuz 2020

Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Rasim Özdemir, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, kendi ismini kullanan dolandırıcıların Bolulu vatandaşlardan para ve yardım talebinde bulunduğunu ifade ederek, vatandaşları söz konusu durumla ilgili dikkatli olmaları konusunda uyarıda bulundu.

Bolu Belediye Başkanlığı Sözcüsü ve Belediye Başkan Yardımcısı Rasim Özdemir, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile son günlerde, 0552 687 57 ** numaralı telefondan kendi ismini kullanarak Bolulu vatandaşlardan para ve yardım talebinde bulunulduğunu ifade etti.

Özdemir, Bolulu vatandaşları dolandırıcılara karşı dikkatli olmaları konusunda uyarıda bulunarak, söz konusu olay ile karşılaşan vatandaşların emniyet birimlerine haber vermelerini istedi.

Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Rasim Özdemir, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Son günlerde çok sayıda kişinin 0552 687 57 ** numaralı telefonla arandığı ve adımın kullanılarak ‘para’ ve ‘yardım’ talep edildiğini öğrendim. Bu yaşanan dolandırıcılık olaylarına karşı tüm vatandaşlarımızın dikkatli olmalarını ve vakit kaybetmeden emniyet birimlerine bilgi vermelerini rica ederim” ifadelerini kullandı.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.