Bolu Gazetesi
 

Yüzücülerimizden büyük başarı

 
Yüzücülerimizden büyük başarı
17 Aralık 2018 - 16:21 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

2015 yılında 10 yıl aktif yüzücülük hayatı olan çift branş yüzme ve sualtı yüzme antrenörü Çiğdem Becikoğlu tarafından açılan BOSS Spor Kulübü kısa sürede elde ettiği başarılarla dikkat çekiyor. BOSS Spor Kulübü öğrencileri girdikleri her müsabakadan madalya ile dönüyorlar.

Geçtiğimiz günlerde Trabzon’da düzenlenen 11-12 yaş Türkiye Finali Müsabakalarına katılan BOSS Spor Kulübü öğrencileri 550 erkek ve 500 kız sporcunun katılımıyla tamamlanan turnuvadan da madalyalarla dönmeyi başardılar.

BOSS Spor Kulübü sporcularından Tuana Çelik, Nisanur Yegül ve Eylül Özdemir girmiş oldukları tüm yarışlarda barajları geçerek 2 gümüş 1 bronz madalya kazandılar.

Türkiye’nin en iyilerinin arasında ayda sadece 24 saat gibi kısa bir çalışma sonucunda müthiş bir başarıya imza atan Bolulu sporcular geleceğe dair büyük ümitler verdiler.

Konu ile ilgili konuşan antrenör Çiğdem Becikoğlu, “Bu sporcularımızın çalışma saatleri okul çıkış saatlerine gelmemiş olsa çok daha iyi başarılar elde edecekler. Bu finallerde günde 4 saat en kötü 2 saat antreman yapan sporcular vardı. Biz günde sadece 1 saat alel acele antreman yapmaktayız. Buna rağmen işte bu diyoruz. Bu başarıda emeği geçen antrenörlerimizi, sporcularımızı ve değerli velilerimizi gönülden kutluyorum” dedi.

Becikoğlu son yıllarda Bolu’da yüzme sporuna ilginin artmaya başladığını ifade ederek, “Özellikle çocuklarımızın gelişimi için yüzme sporu oldukça faydalı. Aileler son yıllarda çocuklarını bu spora teşvik etmeye başladılar. Bizlerde kulüp olarak öğrencilerimize en iyi imkanlarda bu sporu yapmaları için elimizden geleni yapıyoruz. Kısa sürede elde ettiğimiz başarılarda bunun bir kanıtıdır. Aileler çocuklarını bu spor yönlendirmek istiyorlarsa bizimle irtibata geçsinler” şeklinde konuştu.

BOSS SPOR KULÜBÜ İLETİŞİM NUMARALARI

0 549 661 14 14 – 0374 212 88 73

www.boluyuzme.com

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Etiketler :
AsEvi-Yatay2
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER