Bolu Gazetesi
 

ÜNİAK bomba gibi geliyor

 
ÜNİAK bomba gibi geliyor
04 Ekim 2018 - 12:43 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

Üniversiteli Akademik Koordinasyon Topluluğu (ÜNİAK) 3 Eylül 2018 tarihinde başlattığı KAMPÜSE HOŞGELDİN etkinliğini 9 Ekim’de yapacağı dev konserle devam ediyor.

ÜNİAK Başkanı Burak KAYA; ”Üniversitemizde 35 bini aşkın öğrenci bulunuyor. Hedefimiz bu öğrencilerin hepsine hitap edebilecek programlar düzenleyebilmek. En büyük gayem din, dil, ırk, görüş gözetmeksizin öğrenci arkadaşlarımızı Bolu’da öğrenim gördükleri süre boyunca en iyi şekilde misafir edebilmek Bolu’dan en güzel hatıralarla uğurlamak. Topluluğum ve şahsım bu gaye doğrultusunda daha çok etkinlik düzenleyecek bunun daha başlangıç olduğunu bilinmesini isterim. 3 Eylül 2018’de başlattığımız ‘’Kampüse Hoş Geldin’’ projemiz doğrultusunda yüzlerce Üniversiteliyi terminalde ve  üniversitemizde karşılayıp evlerine, yurtlarına kadar ücretsiz olarak ulaştırdık. Bu güzel çalışmayı da 9 Ekim’de yapacağımız KAMPÜSFEST KONSERLERİ ile de devam ettiriyoruz. Konserlerimiz 15.00’te üniversitemiz içinde Bando takımı ile yapacağımız yürüyüşle birlikte Sağlık Kültür Spor(SKS) binası önündeki alanda başlayacak; akabinde 16.00’da yerli müzisyenimiz FURKAN KARAKAYA sonrasında yine yerli müzik grubumuz BARUT THE BAND 18.30’da sahne alacak ardından ünlü müzik grubu ZAKKUM 20.30’da konserini verecek. Bunlar üniversitemizde beklenen günlerdi. Bu daha başlangıç önümüzde daha çok etkinlik var. Bu yolda bizim ile yürümek isteyen arkadaşlarımız içinse üniversitemiz içinde 10.10.2018 tarihinden itibaren fakülte içlerinde ve aktivite merkezinde üye kayıt standlarımız kurulacak bu vesileyle yürüdüğümüz bu yolda attığımız her adımın daha fazla ses getirebilmesi için yeni fikirler yeni bireyler kazanacağız. Tüm Bolu halkını festivalimize bekliyoruz. ” Dedi.

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 1 Yorum )

  • Mahmut Eroğlu ;

    Uniak topluluğu ülkemize büyük zararlar veren gezi parkı eylemlerinde başrollerden biri olan zakkum grubunu mu getiriyor hayret. Yazık aynı zamanda akparti topluluğu sanırım. Hale bak

    4 Ekim 2018 13:13
Etiketler :
AsEvi-Yatay2