Bolu Gazetesi
 

Tanju Özcan’dan Halk Ekmek açıklaması

 
Tanju Özcan’dan Halk Ekmek açıklaması
09 Şubat 2019 - 15:22 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

CHP Bolu Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan, Bolu Belediyesi’ne ait halk ekmek fırınının kapatılacağına dair çıkan haberleri yalanladı.

Seçim çalışmalarına devam eden CHP Bolu Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan, partililerle birlikte Bolu Belediyesi’ne ait halk ekmek fırınını ziyaret etti.

Fırın çalışanları ile bir araya gelen Özcan, kamuoyunda fırının kapatılması ile ilgili çıkan haberleri yalanlayarak “Bugün belediyemize ait halk ekmek çalışanlarımızı ziyaret ettik. Bu vesile ile düşüncelerimizi de aktarmış olduk. Daha önce fırıncı arkadaşlarımızla yaptığımız toplantıda açık olarak söylemiştim. Fırıncıların çok büyük sorunları var. Bu sorunlarla ilgili kendileriyle her zaman istişare içerisinde olacağız. Ama bazıları bunu yanlış yorumlamış. Halk ekmeğin kapanacağına dair çıkan söylentiler olmuş. Halk ekmek kapanmayacak. Halk ekmek, büfelerine, aşevi başta olmak üzere belediyenin bazı birimlerine hizmet vermeye devam edecek. Ama tabi kapasiteyi sınırlayacağız. Çünkü fırıncı esnafımızı zor durumda bırakmak istemiyoruz. Bir de fırıncı esnafıyla rekabet eder şekilde büyük şirketlerin ekmek ihalesine Bolu Belediyesi girmeyecek demiştik. Bu sözümüzün de arkasındayız. Halk ekmek kalacak. Çalışanlarının hiç birinin burnu bile kanamayacak. Ama dediğimiz gibi Bolu Belediyesi fırıncıyı zor durumda bırakacak uygulamalardan vazgeçecek” dedi.

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Etiketler :
AsEvi-Yatay2
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER