Bolu Gazetesi
 

Tanju Özcan Twitter’den bombaladı

 
Tanju Özcan Twitter’den bombaladı
10 Nisan 2019 - 1:18 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

‘Bolu Belediyesi’nden yabancı uyruklulara ayni ve nakdi yardım yapılmaması’ talimatı veren CHP’li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, twitter adresinden kendisine tepki gösteren Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan ile HDP eski Milletvekili ve 31 Mart yerel sçeimlerinde HDP’den Muş Belediye Başkan adayı olan ancak kaybeden Sırrı Sakık’a çok sert sözlerle karşılık verdi. Özcan, Sayan ve Sakık’a, yalakalı dönekli cevap verdi.

Haber – Bülent VELİOĞLU

Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde, aday gösterildiği CHP’den Bolu Belediye Başkanlığı’na seçilip mazbatasını alarak göreve başlayan Tanju Özcan, kampanya dönemindeki vaatlerinden olan ‘Bolu Belediyesi’nden yabancı uyruklulara ayni ve nakdi yardım yapılmaması’ talimatını verdi.

SAVCI SAYAN TEPKİ GÖSTERDİ

Bu açıklamalarından sonra AK Partili Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, “Bolu’daki Suriye’lileri Ağrı’ya bekliyorum. Biz ekmeğimizi bölüşürüz. Kur-an’ı öpmek yetmez, içinde yazanlara da uymak gerekir” ifadelerini kullandı.

İKİNCİ TEPKİ SIRRI SAKIK’TAN

HDP Eski Milletvekili Sırrı Sıkık, “Meclis’te iki dönem birlikte bulunduk. Meclis’te de Irkçılığın temsiliydi. Bolu’da ona oy veren her demokrat bu suça ses çıkarmalıdır. Irkçılık suçtur”ifadelerini kullandı.

SAVCI SAYAN’A DÖNEKLİ CEVAP

“Ben CHP Bolu İl Başkanıyımdım…sen de dönmeden önce CHP Ağrı İl Başkanıydın…Yani tanıdığım döneksin…Sn Erdoğan SURİYELİLER için harcadığımız para 37 Milyar Doları geçti diyor!!! Çocuklarımızın rızkı gidiyor…benim içim sızlıyor..şov yapma..sen dönmeye devam et”

SIRRI SAKIK’A YALAKALI CEVAP

“Haklısın …iki dönem birlikte Milletvekilliği yaptık…Ben her zaman Mustafa Kemal Atatürk ün askeri idim…sende kandilin kadrolu yalakası…kaybetmen beni üzmedi.”

NOKTAYI ŞU ŞEKİLDE KOYDU

“Tekrarlıyorum…ben Başkan olduğum sürece,Yatağa aç giren vatandaşlarımız var iken,Bolu da Türk Halkının vergilerinden oluşan bütçemizden, SURİYELİLERE bir tek kuruş yardım yapılmayacaktır.”

 

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Etiketler :
AsEvi-Yatay2
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER