Bolu Gazetesi
 

Tanju Özcan anket sonucu açıkladı

 
Tanju Özcan anket sonucu açıkladı
11 Şubat 2019 - 10:18 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

CHP Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan, Siyaset Arenası’nda Caner Güngör ve Bülent Velioğlu’nun sorularını yanıtladı.

Tanju Özcan 2 anket yaptırdığını son anket sonucuna göre 16 puan önde olduğunu söyleyerek, “Elimizde 2 anket var. Biri benim adaylık sürecimde 15 Aralık civarında. O ankette fark 8 puandı. Ben ilk kez aday olarak önde başladım. 1 ay sonra tekrar yaptırdım, ciddi bir firmaya. 16 puana kadar çıktığını gördüm. Bu anketleri sadece ben yaptırmıyorum. Herkes yaptırıyor. Benim açımdan sürpriz değil bu anket sonucu. Şimdi yapılsa farkın daha da artacağını düşünüyorum” dedi.

“DAHA DİNAMİK ÇALIŞIYORUM”

“10 yıl önce başkan adayıydım. 10 yıl öncekinden istekli azimli çalışabiliyorum. Sabah namazından başlayıp gece 12’ye kadar çalışmalara devam ediyorum. 31 Mart’tan sonra Allah izin verirse Bolu’nun belediye başkanı oalcağım. Aday olmadığım dönemden itibaren, aday olursan sana destek vereceğiz diye istekler vardı. Aday olduktan sonra bu arttı. Vatandaşın çok ciddi teveccüh göstermesini beni aramalarından yanıma gelmelerinden hissetmiştim. Bolu’da yapılan ankette de açık ara benim ismim çıktığı için bana adaylık yönetildi. Bolu halkı benim arkamda dimdik durdu.”Ben rüya görmüyorum, uyanığım. Ben bütün adayları seviyorum. Ayaklarına taş değmesin. Eskiden genel siyaset yapıyordum. Şimdi yerel siyaset yapıyorum. Ben şuan hizmet makamına talibim.

“ERDOĞANLA HELALLEŞİRİM”

Bütün hayatım didik didik ediliyor. Zaman zaman sertleştiğimiz zamanlar olmuştur. Ben de başkaları da haksızlık yapmıştır. Numan Kurtulmuş neler söylüyordu. Siyasette bunlar olabilir. Erdoğan, 15 Temmuz öncesinde olan tüm şikayetlerimden vazgeçiyorum dedi. Ben geçmişe dönük bana söylenenlerle helalleştim dedi. Bunla ilgili suç duyurusunda bulunuldu. Onun haberinin olduğu kanaatinde de değilim. Eğer haberi de varsa onunla da helalleşirim. Alaaddin Yılmaz’la da kavgalarımız oldu. Onunla helalleştim.

“İTTİFAK FARKETMEZ, BEN HERKESİN OYUNA TALİBİM”

Ben kimseyi partisini sorgulamadan vaatlerimi anlatıyorum. Kim kimle ittifak yaparmış genel merkezlerin işi. Ben Bolu’da kim AK Partili kim MHP’li sormadan vatandaşımdan destek istiyorum. Genel seçimlerde daha büyük etki yaratabilir ama yerel seçimlerde ittifak tabanda oluşuyor. İki kere iki 4 eder diye birşey yok. Etmeyebilir de. Ortada genel merkezler tarafından verilen bir karar yok. ülkücü kardeşlerimden, AK Parti’ye oy verenlerden, Milli Görüş kesiminden de oy istiyorum. Ben milliyetçi bir insanım. Konuşmalarımda hassasiyetlerim ortada. Bu tutumumdan dolayı kendi genel merkezimden dolayı sıkıntılar da yaşadım. Ben yöremde yaşayan insanların hissiyatlarını paylaşıyorum. Hepsinin oyuna talbim.

“MEZAR YERİ TESPİT EDİLDİ”

Sağlık mahallesine çok sık gidiyorum. En büyük sorunlarından birisnin mezarlık olduğunu benden başka bilen yok. Oranın yerini de tespit ettik, hazırladık. O mahallede defalarca kapısını çaldığım insanlar var. ben orayı Ak Parti’nin kalesi olarak görmüyorum. Öyle bir gözlük taktım ki, senin hangi siyasi partiye mensup olduğunu görmeden oy istiyorum.

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Etiketler :
AsEvi-Yatay2
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER