Bolu Gazetesi
 

Son 6 yılın en şiddetlisi geliyor

 
Son 6 yılın en şiddetlisi geliyor
05 Ocak 2017 - 10:35 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgiye göre, Cuma ve Cumartesi günü başka Bolu olmak üzere bir çok il kar yağışının etkisini altına girecek. Yetkililer Balkanlar’dan gelen yağışın yılın en sert kar yağışı olacağı ifade ettiler.

CUMA GÜNÜ KAR YAĞIŞI YOĞUN OLACAK İLLER

Meteorolojinin sitesinde yayınladığı uyarıya göre, cuma günü kar yağışının yoğun olacağı iller şunlar, Bolu, İstanbul, Tekirdağ, Kırıkkale, Edirne, Çanakkale, Balıkesir Kocaeli, Yalova ve Bursa. Bilecik ve Sakarya illerinde de kar yağışı görülecek.

CUMARTESİ KAR YAĞIŞININ KUVVETLİ OLACAĞI İLLER

Haftasonu kar yağışı etki alanını genişleterek iç anadoluyu vuracak. Ankara başta olmak üzere bir çok ilde kuvvetli kar yağışı ile hayat duracak. Meteorolojinin sitesinden verdiği tahmine göre 6 Ocak cumartesi günü Marmara bölgesindeki illere ilaveten kar yağışının kuvvetli olacağı iller şunlar, Bolu, Ankara, Eskişehir, Kütahya, Konya, Afyonkarahisar, Karaman, Isparta, Burdur, Uşak, Zonguldak, Bolu Düzce, Karabük ve Bartın. İç Anadolu bölgesindeki Kayseri, Nevşehir, Sivas ve Kırşehir illerinde de kar yağışı etkili olacak.

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Etiketler :
AsEvi-Yatay2
mobil(1)
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER