Bolu Gazetesi
 

Seben tarihinde yine bir ilk

 
Seben tarihinde yine bir ilk
25 Nisan 2018 - 23:10 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

‘Seben herşeyin en güzeline herşeyin en iyisine layık’ sloganı ile hizmetlerini sürdüren Belediye Başkanı Süleyman Özbağ’ın ilçeye kazandırmak için uzun süredir çalıştığı Butik Otel’in temeli düzenlenen törenle atıldı. Proje tamamlandığında Seben tarihinde ilk kez bu boyutta bir otele kavuşacak.

Seben’in tarihi dokusuna uygun olarak merkezde inşaa edilmeye başlanan otel 15 odalı olacak. Zemin katında restoranın bulunacağı otelde toplantı salonları ve sosyal tesislerde yer alacak. 950 bin TL’ye mal olacak olan otelin önümüzde ki yıl hizmete açılması planlanıyor.

İlçe halkınında büyük bir katılımıyla gerçekleşen temel atma töreninde konuşan Seben Belediye Başkanı Süleyman Özbağ, “Çok kıymetli hemşehrilerim; sizlerin herşeyin en güzeline layık olduğu düşüncesiyle gece gündüz demeden Seben Belediyesi olarak çalışıyoruz.Bugün burada bir eserin daha sizlerle birlikte temelini atıyoruz. Alt katında toplantı salonu ve restoran üst katında ise beş yıldız konforunda 12 adet oda yer alıyor. Yüklenici firmadan 3 oda da çatı katına yapmasını rica ederek 15 odalı bir konaklama tesisini Seben’e kazandırıp gelen misafirlerimizi ilçemizde ağırlayacağız. Bunu da sırtımızda sarınıp gitmeyeceğiz. Biz yarın olmadığımızda bu eser Seben’de kalacak. Toplam maliyeti 950 bin TL olan tesisi belediyemizin bütçesiyle yapıyoruz. Bu vesileyle emeği geçen valimize, kaymakamımıza, Bolu Belediye Başkanı Alaadin  Yılmaz ve ekibine, yüklenici firma Tabiatın Kalbi Bolu şirketine, oy birliği karar alarak bu eserin yapılmasını onaylayan Ak Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi  Meclis üyelerimize, İl Genel Meclis Başkanımız ve İl Genel Meclis Üyelerine şükranlarımı  sunuyorum. Hayırlı uğurlu olsun”dedi.

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Etiketler :
AsEvi-Yatay2
mobil(1)
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER