Bolu Gazetesi
 

Sağlık Der müdürü ziyaret etti

 
Sağlık Der müdürü ziyaret etti
09 Ocak 2018 - 15:09 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

SAĞLIK-DER Başkanı Abdullah Abat ve beraberindeki Başkan Yardımcısı AİBÜ Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Ural, yönetim kurulu üyeleri AİBÜ Tıp Fakültesi Kalp Damar Cerrahisi Ana Bilim Dalı Başkanı Yard. Doç. Dr Yusuf Velioğlu ve AİBÜ Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalı Üyesi Yard. Doç. Dr. Muhammed Nur Öğün ve SAĞLIK-DER üyeleri Bolu Sağlık İl Müdür’ü Yrd. Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol’u makamında ziyaret etti.

Ziyarette yoğunlukla Bolu’ya yapılan sağlık alanındaki iyileşmelere değinildi. Fizik Tedavi Hastanesinin büyütülmesi, yoğun bakım ünitesinin yatak kapasitesinin ve personel sayısının artışına ve bunların vatandaşa sağladığı faydalara değinen Sağlık İl Müdürü İlçelere yaptığı hizmetlerden de bahsetti. İlçe hastanelerindeki personel açığının kapandığını ve eksik ekipmanların tamamlandığını belirtti.

Başkan Abat ve heyetle karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Tıp Fakültesi Dekanlığı ile şehir merkezindeki Kamu hastaneleri ve ünitelerinde entegre olarak çok daha hızlı ve kaliteli hizmetler yapılması konusunda yol haritası çizildi. Sağlık İl Müdürü Demirkol  Bolu da sağlık sektöründe birçok eksiğin giderildiğini açıklayarak ortak çalışmalarına devam ederek daha da iyi yerlere gelineceğini söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Bolu İl Sağlık Müdürü Yrd. Doç. Dr Muhammed Emin Demirkol;  Abdullah Abat ve heyetine gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı teşekkür etti.

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Etiketler :
AsEvi-Yatay2
mobil(1)
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER