Bolu Gazetesi
 

Reis 9 yıl aradan sonra geliyor

 
Reis 9 yıl aradan sonra geliyor
05 Mart 2018 - 13:51 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

9 yıldır ilimize gelmeyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan pazar günü Bolulularla buluşacak. Cumhurbaşkanını karşılamak için hummalı çalışmalar sürüyor.

AK Parti Bolu il Başkanlığının 6. Olağan Kongresi’nin 11 Mart 2018 Pazar günü saat 12.00’de Karaçayır Kapalı Spor Salonu’nda AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşecek.

AK Parti Bolu İl Olağan Kongresine bütün Bolu Halkını davet eden Doğanay; “11 Mart 2018 Pazar günü, Karaçayır Spor Salonunda yapılacak olan İl Kongremizin hayırlara vesile olmasını, şahsım, teşkilatım ve Bolulu hemşerilerim adına temenni ederim. 9 yıllık aradan sonra Sayın Cumhurbaşkanımızın teşrifleriyle ve güçlü bir kadroyla beraber kongre sürecini gerçekleştireceğiz. Teşkilat Başkanımız Mustafa Ataş, Siyasi Hukuk İşler Başkanı Hayati Yazıcı, Yerel Yönetimler Başkanı Erol Kaya, Mahir Ünal, Ravza Kavakçı ve Mehmet Muş. Bunlar genel başkan yardımcısı olarak katılıyorlar. Bunula birlikte kongremize katılacak olan Bakanlarımız da olacak. 11 Mart Pazar günü tüm Bolulu hemşerilerimizin hepsini Sayın Cumhurbaşkanımızın katılacağı kongreye davet ediyoruz. Özellikle belirtmek istiyoruz kongremizin öncesinde Kapalı Spor Salonu öncesinde miting düzenlenecek. Bolulu hemşerilerimizi saat 12:00’da düzenlenecek olan mitinge, ilçelerimizi, köylerimizi, beldelerimizde yaşayan hemşerilerimizin hepsini bekliyoruz ve davet ediyoruz. 9 yıllık hasretin bitmesi için mitinge bekliyoruz” dedi.

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Etiketler :
AsEvi-Yatay2
mobil(1)
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER