Bolu Gazetesi
 

Polis sır intiharı araştırıyor

 
Polis sır intiharı araştırıyor
14 Mayıs 2019 - 10:45 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

Dün akşam saatlerinde Tabaklar Mahallesindeki bir apartmanda başına sıktığı tek kurşunla intihar eden Oğuzhan Özmen’in (26) neden intihar ettiği araştırılıyor. Olayın ardından geniş çaplı soruşturma başlatılırken polis ekipleri Özmen’in niye o binaya gittiğini, tabancayı nereden bulduğunu ve kimin temin ettiğini bulmaya çalışıyor. Öte yandan Özmen’in geride bıraktığı 3 mektubun birini genel, birini arkadaşlarına ve ailesine yazdığı tespit edildi. Mektuplarında Özman’in ailesine ve arkadaşlarına ‘size layık olamadım’ diye yazdığı öğrenildi.

Olay dün saat 18.00 sıralarında Tabaklar Mahallesi Uygur Sokak’ta meydana geldi. Silah sesini duyan apartman sakinlerinin ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekipleri binanın üst katındaki asansör odasında Özmen’in başından tek kurşunla vurulmuş haldeki cesedini buldu.

GURUBA MESAJ ATTI

Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı. Olayın ardından genç yaşta yaşamını yitiren Özmen’in ölümüyle ilgili sis perdesi de aralanmaya başladı. Özmen’in ölümünden önce ağabeyi ile arkadaşlarının bulunduğu gruba ‘Hakkınızı helal edin’ diye mesaj attığı öğrenildi. Özmen’in cesedinin yanında bulunan kapalı zarf içerisindeki üç mektubu da ailesi ve arkadaşlarına yazdığı ortaya çıktı.

İÇİNE KAPANIK BİRİYDİ

Bir süredir işe gidiyorum diye evden çıkan Özmen’in bu sürede nerelerde olduğu ve kimlerle görüştüğü mercek altına alındı. Polis, Özmen’in telefonunu incelemeye alırken bıraktığı mektuplardaki yazının da kendisine ait olup olmadığını tespit etmek için çalışma başlattı. Arkadaşları tarafından sessiz ve içine kapanık biri olarak bilinen Özmen’in silahı nereden temin ettiği ve nasıl bulduğu  gizemini korurken Cinayet Büro Amirliği ekipleri her detayı titizlikle inceliyor.

O BİNADA NE İŞİ VARDI ?

Özmen’in yaşamını yitirdiği o binada ne işi olduğu ve ne bağlantısı olduğu da araştırılıyor. Özmen’in ailesinin başka bir mahallede yaşadığı öğrenilirken niye o binaya gittiği tespit edilmeye çalışılıyor.

GERİDE BIRAKTIĞI MEKTUPLARDA NE YAZIYOR

Öte yandan Özmen’in geride bıraktığı 3 mektubun birini genel, birini arkadaşlarına ve ailesine yazdığı tespit edildi. Mektuplarında Özmen’in ailesine ve arkadaşlarına ‘size layık bir evlat olamadım’ diye yazdığı öğrenildi.

 

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

AsEvi-Yatay2
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER