Bolu Gazetesi
 

Polis Ercan kaçan sürücüyü böyle paketledi

 
Polis Ercan kaçan sürücüyü böyle paketledi
14 Nisan 2018 - 17:37 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

Bolu polisinin Mehmet Akif Bulvarı üzerinde yaptığı trafik uygulamasında polisin ‘dur’ ihtarına uymayan bir motosiklet sürücüsü polisten kaçmaya çalışırken bekleyen araçlara çarptı.

Mehmet Akif Bulvarı üzerindeki polis uygulama noktasında polis düzenli kontrollerini yaparken bir motosiklet sürücüsünü dur ihtarı çekti. Polisin ‘dur’ ihtarına aldırış etmeden kaçmaya çalışan motosiklet sürücüsü bu sırada trafik kontrol noktasında bekleyen araçlara çarptı.

Çarpmanın etkisiyle yola savrulan motosiklet sürücüsü motosikletini orada bırakıp koşarak kaçmaya başladı. Kontrol noktasında bulunan Bolu Emniyetinin başarılı trafik polisi Ercan Bayraktar motosikleti ile kaçan sürücünün peşine düştü.

Vatandaşların yardımıyla da kaçan sürücüyü Karabağ Parkında yakalayan polis Ercan yere yatırarak kelepçeleri vurdu. Kaçan sürücüye vatandaşların arabalarına hasar verdiği için fırça atan polis Ercan kıskıvrak yakaladı.

Motosiklet sürücüsünün ehliyeti, motorunda da plakalsı olamdığı için kaçtığı öğrenilirken çarptığı otomobillerde maddi hasar meydana geldi.

İŞTE O ANLAR KAMERALARA BÖYLE YANSIDI…

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Etiketler :
AsEvi-Yatay2
mobil(1)
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER