Bolu Gazetesi
 

Özcan yine İnce’nin yanında

 
Özcan yine İnce’nin yanında
04 Temmuz 2018 - 14:32 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

Erzurum’da parti teşkilatına ziyarette bulunana CHP’li Muharrem İnce açıklamalarda bulundu. CHP’nin 24 Haziran seçimlerindeki cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce: “Yenildiğini kabul edemeyen yenemez, yenildiysen geri çekileceksin, hazırlıklarını yapacaksın, bahane üretmeyeceksin.” dedi. Hiç bir zaman İnce’yi yalnız bırakmayan Bolu Milletvekili Tanju Özcan Erzurumda’da da İnce’nin hemen yanındaydı. İnce’nin Genel Başkan olması durumunda Tanju Özcan’ın Genel Başkan Yardımıcısı olacağına kesin gözüyle bakılıyor.

CHP’nin 24 Haziran seçimlerindeki Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, CHP’nin karıştığı iddialarına ilişkin, “Hayır olur mu, CHP karışmadı. Tam tersine biz Sayın Genel Başkan’la (Kemal Kılıçdaroğlu) bir ağabey-kardeş ilişkisi içerisinde eşlerimizle yemek yedik. Ben Sayın Genel Başkan’a bir teklifte bulundum, onu da basınla paylaştım. Gizlim saklım yok, gizli ajandalarım, gizli planlarım yok. Bu millete hiç yalan söylemeyeceğime söz verdim. Sayın Genel Başkan’a yaptığım teklifi de milletle paylaştım. Karışma falan yok.” dedi.

Muharrem İnce, CHP İl Başkanlığını ziyaret için parti binasına gelişinde, aynı binada bulunan MHP İl Başkanlığına na girdi. Buradaki MHP’liler ile selamlaşan İnce, daha sonra beraberindeki partisinin Yalova ve Bolu milletvekilleriyle CHP Erzurum İl Başkanlığına geçerek, CHP İl Başkanı Bülent Oğuz’u makamında ziyaret etti.

İnce, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, 24 Haziran’daki Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi’ne değinerek, bir seçim kampanyasını geride bıraktıklarını belirtti.

Kampanyadaki sloganlarının “Herkesin cumhurbaşkanı” olduğunu hatırlatan İnce, “Hepinizin cumhurbaşkanı olmak için devam edeceğiz. Herkesi kucaklayan, memleketin sorunlarına kafa yoran, 81 vilayeti karış karış dolaşan hepimizin cumhurbaşkanı adayı olarak Erzurum’dan başladık.” diye konuştu.

İnce, 9 Eylül’de bir kampanya başlatacağını açıkladı. İnce, “9 Eylül günü bir kampanya başlatacağım. 1 yıl sürecek kampanya. CHP’nin 1 milyon 250 bin üyesi var. Kampanyam şu; 18 ile 35 yaş arasında 1 milyon 250 bin genç istiyorum partiye” dedi.

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Etiketler :
AsEvi-Yatay2
mobil(1)
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER