Bolu Gazetesi
 

Öğretim üyesine bak sen !

 
Öğretim üyesine bak sen !
10 Ocak 2017 - 12:13 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

AK Pati Gençlik Kolları Başkanı Taha Furkan Sönmezel kendine ait sosyal medya hesabından 2 gün önce çok dikkat çekici bir paylaşım yaparak, 15 Temmuz darbe girişimin hemen ertesi günü AİBÜ’de görevli bir öğretim üyesinin sosyal medyada paylaştığı iletiye tepki göstermişti.

Taha Furkan Sönmezel kendine ait sosyal medya hesabından AİBÜ’de görev yapan Yrd. Doç. Dr. Cengizhan Yıldırım’ın, 16 Temmuz tarihinde, “Bu asker kendini hiç yenilememiş, bildiri direk Evren’den alınmış. Bu devirde köprü havaalanı kapat internet açık” şeklinde yazdığı iletiyi paylaşarak, paylaşımın üstüne, “Hala Aibü’de hocalığa devam ediyor bunu yazan. 16 temmuzda yaptığı paylaşıma bakar mısınız? Aibü’de Fetö ne zaman bitecek?” şeklinde ileti yazarak tepki göstermişti.

Olayın basına yansımasından sonra iddiaya göre Yrd. Doç. Dr. Cengizhan Yıldırım hem Ak Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay’ı hemde AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Taha Furkan Sönmezel’i tehdit etti. Doğanay ve Sönmezel adliyeye giderek  Yrd. Doç. Dr. Cengizhan Yıldırım’dan şikayetçi oldular.

GENÇ BAŞKANA ‘HÖDÜK’ DEDİ

Bolu Gazetesi’ne konuşan AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Taha Furkan Sönmezel, “Bu öğretim üyesi kişi facebook hesabıma mesaj atarak bana hem hakaret hemde tehdit etti. Bana başta hödük olmak üzere bir çok seviyesiz şekilde hitapları var. Kendisinden şikayetçi oldum. Yasal yollarla hesaplaşacağız” dedi.

DOĞANAY’A TEHDİT TELEFONU

Öte yandan aynı öğretim üyesi İl Başkanı Nurettin Doğanay’ı da arayarak, iddiaya göre, “Gençlik Kolları Başkanınız facebook’a yazdığı şeyleri kaldırsın, yoksa sizi bitiririm” şeklinde tehdit etti. Bunun üzerine Doğanay’da Yrd. Doç. Dr. Cengizhan Yıldırım’dan şikayetçi oldu.

 

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 1 Yorum )

  • Deniz sancak ;

    Yazılanlarda ne var ? Bu yazılanlar hocanın darbe destekçisi olduğunu göstermez. Kalkışmanın acemi olduğunu vurgulamış. Gerkesiz köpürtülen bir iş olduğunu düşünüyorum.

    10 Ocak 2017 20:01
Etiketler :
AsEvi-Yatay2