Bolu Gazetesi
 

Off-Road tutkusu Göynük’te yaşandı

 
Off-Road tutkusu Göynük’te yaşandı
09 Mayıs 2018 - 10:51 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan’ın ev sahipliğinde düzenlenen Mitsubishi L200 Türkiye Büyük buluşması Göynük Çubuk köyü Çiçekli yaylasında gerçekleşti

Haber: BMA

5-6 Mayıs tarihlerinde düzenlenen etkinliğe katılım oldukça yoğun gerçekleşirken, farklı markalardan oluşan off road araç sahipleri de buluşmaya ilgi gösterdi. Temiz havası ve eşsiz doğası ile katılımcıların unutulmaz bir kamp gecesi yaşadığı çiçekli yayla buluşması etkinliğinin ikinci gününde katılımcılar düzenlenen çeşitli yarışmalarda kıyasıya yarışırken L 200 araçları çiçekli yayla da bulunan parkurlarda düzenlenen off road yarışmalarında katılımcılara unutulmaz anlar yaşattı. Mitsubishi L 200 Türkiye Çiçekli yayla buluşması yarışmalarda dereceye giren katılımcılara ödüllerinin verilmesinin ardından sona erdi.

Konu ile ilgili açıklama yapan Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan “5-6 Mayıs 2018 tarihlerinde İlçemiz Göynük Çubuk Köyü Çiçekli yaylasında gerçekleşen Mıtsubıshı L200 Türkiye Büyük buluşması kapsamında başta başkan Murat Keleşoğlu olmak üzere bu organizasyonun düzenlenmesinde desteklerini esirgemeyen Göynük Kaymakam V. Orhan Gazi Karakaş, İlçe Jandarma Komutanı Bora Topçu nezdinde tüm Jandarma personeline ve İlçe Orman İşletme Müdürü Yakup Eraslan ve Orman İşletme Müdürlüğü personeli ile emeği geçen ve katılım sağlayan herkese teşekkürlerimi sunuyorum. İlçemizde bu tür organizasyonların gerçekleşmesi ilçemizde ve ilçe esnafımıza bir hareketlilik katmakta olup bu tür buluşmaların ilçemizde düzenlenmesi için gerekli duyarlılığı ve yardımı göstermeye devam edeceğiz. Etkinliğe katılım sağlayan katılımcılar ve ilçemiz halkı için gerçekten güzel bir organizasyon olduğuna inanıyorum. Yarışmalarda küçük çapta kaza atlatan katılımcılara geçmiş olsun dileklerimle, tarihi ilçemiz Cittaslow Göynük’ün tanıtımına sağladığınız katkılardan dolayı grup yönetimi ve tüm katılımcılara ve emeği geçen herkese bir kez daha teşekkür ediyor, siz değerli Mitsubishi L 200 Türkiye üyelerini yeni bir buluşmada ilçemizde yeniden ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek istiyorum” dedi.

 

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Etiketler :
AsEvi-Yatay2
mobil(1)
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER