Bolu Gazetesi
 

O arsaya park yapılacak

 
O arsaya park yapılacak
11 Haziran 2019 - 23:00 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

Bolu Belediye Meclisi Haziran Ayı İlk Oturumu’nda, eski Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz döneminde Kültür Mahallesi’nde satılan ve inşaatına başlanan arsaya park yapılacağı açıklandı.

Haber: Erol DEĞİRMENCİ

Bolu Belediye Meclisi Haziran Ayı ilk oturumu, Bolu Belediye Meclisi Salonu’nda yapıldı. Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın yönetiminde yapılan meclis toplantısında, birim müdürlüklerinden gelen maddeler meclis üyelerinin oylarına sunuldu.

Meclis toplantısında, eski Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz döneminde satılarak inşaatına başlanan arsa hakkında da flaş bir gelişme yaşandı. Geçtiğimiz aylarda inşaat ruhsatı iptal edilen arsaya park yapılması meclis üyelerinin oylarına sunuldu. Meclis üyeleri maddeyi İmar Komisyonu’na sevk ederken, arsanın park olarak değerlendirilmesine kesin gözüyle bakılıyor.

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 1 Yorum )

  • İBRAHİM ÜNAL ;

    Sayın editör, aynı bulvar üzerinde yapılan ve yapımı devam eden diğer inşaatlarla ilgili neden bir araştırma yapılmıyor. Oradaki inşaatların hepsinde aynı sıkıntı var. hatta bazıları mahkemelik (Çakmaklar İnşaat vb.) Ama nedense vatandaşın yenen hakları kimsenin umurunda değil Tabii gariban vatandaş hakkını arayamaz arasa da hakkını alamaz….

    12 Haziran 2019 09:42
Etiketler :
AsEvi-Yatay2