Bolu Gazetesi
 

Nurettin Doğanay’dan çok sert açıklamalar

 
Nurettin Doğanay’dan çok sert açıklamalar
02 Ekim 2017 - 21:11 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

Ak Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, kendileri üzerine bir karalama kampanyası başlatıldığını iddia ederek, bu karalamayı yapanlara, ‘çakallar’ diye hitap etti.

İl Başkanı Doğanay yaptığı açıklamada; “Dün, Ak Partiye küfreden, Ak davanın liderine hakaret eden, gezicilerle hareket eden çakallar; size bu kapıdan ekmek yok! Bu çakallara işbirliği içinde olan aymazlara da sesleniyorum; yerelde Ak Partiye operasyon yaptırmam” dedi.

KARALAMA KAMPANYASI OLARAK DEĞERLENDİRDİ

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz hakkında çıkartılan söylentilere de değinen Doğanay; “Partimizi yıpratmak adına uzun bir süredir yapılan bu karalama kampanyalarına Bolu halkı kulak asmasın. Bolu Belediye Başkanı Sayın Alaaddin Yılmaz görevinin başındadır” ifadelerine yer verdi.

DOĞANAY; ‘KESİNLİKLE YALANDIR’ DEDİ

Ak Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay açıklamasında; “Bolu’daki Ak Partili seçilmişler hain FETÖ ile mücadelesini 15 Temmuz tarihinden çok önceleri başlamışlardır. İhanetin yaşandığı o kara gecede de Bolu Ak Parti Teşkilatı tüm seçilmiş kadrolarıyla, Bolu halkıyla birlikte alanlara koşmuş, Bolu’da ihanete geçit vermemişlerdir. Fakat FETÖ ihanet örgütüyle Bolu’da yapılan mücadeleden rahatsız çevreler, operasyonları sulandırmak için bilinçli bir şekilde uzun zamandır, Bolu’daki Ak Partili seçilmişleri karalama kampanyası içine girmişlerdir. Bu ahlaksızlığı yapanlar; Milletvekillerimizi, şahsımı ve son olarak da Bolu Belediye Başkanımız Sayın Alaaddin Yılmaz’ı bu ihanet örgütüyle ilişkilendirerek, görevden almalar olacağı yönünde dedikodular yayarak, en basit tabirle adilik içine girmişlerdir. Bizler bunların kimler olduğunu, ne amaçla bu adilik içinde olduklarını da çok iyi bilmekteyiz. Dün; Ak Partiye küfreden, Ak davanın liderine hakaret eden, gezicilerle hareket eden çakallar, size bu kapıdan ekmek yok! Bu çakallara işbirliği içinde olan aymazlara sesleniyorum; yerelde Ak Partiye operasyon yaptırmam. Özellikle İstanbul ve Düzce Belediye Başkanlarımızın kendi kararlarıyla istifa etmeleri sonrası Bolu’da yayılan, Bolu Belediye Başkanı Sayın Alaaddin Yılmaz’ın istifa edeceği ya da görevden alınacağı şeklindeki fısıltı gazetesinden yayılan haberler, kesinlikle yalandır. Partimizi yıpratmak adına uzun bir süredir yapılan bu karalama kampanyalarına Bolu Halkı kulak asmasın. Bolu Belediye Bakanı Sayın Alaaddin Yılmaz görevinin başındadır” dedi.

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Etiketler :
AsEvi-Yatay2
mobil(1)
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER