Bolu Gazetesi
 

Nurettin Doğanay’dan çarpıcı açıklamalar

 
Nurettin Doğanay’dan çarpıcı açıklamalar
01 Mayıs 2019 - 15:54 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, “Vatandaşımız ile iç içe olarak, Bolu’nun sorunlarını muhalefet noktasında görevi başında bulunan Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın sıkı bir takipçisi olacağız. Olmak zorundayız çünkü Bolulu hemşerilerimiz yerel anlamda muhalefet görevini verdi” dedi.  Doğanay ayrıca, “Ama bizimle birlikte bir gün sahaya inmeyip, sahada bulunmayıp sonrasında ahkâm kesmeye kalkanlara da “one minute” demesini de bilirim. Herkes yerini bilecek” diye konuştu.  

Haber : Aslı AKIŞ

Nurettin Doğanay, CHP’nin attığı her adımı takip edeceklerini ifade ederek, “Bahsetmiş olduğum hassasiyetlere Cumhurbaşkanımız çok net bir şekilde değindiği için Bolu kamuoyuna Türkiye yansıdığı için söylemekten de çekinmiyorum. Sorumluluğum gereği bunları söylemem gerektiğini düşünüyorum. Biz kaldığımız yerden mücadelemize devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımızın talimatları da bu yönde olduğu için biz buradayız, vatandaşımız ile iç içe olmaya Bolunun sorunlarını muhalefet noktasında da şu an itibariyle görevi başında bulunan Cumhuriyet Halk Partisi belediye başkanı Tanju Özcan’ın sıkı bir takipçisi olacağız. Olmak zorundayız çünkü Bolulu hemşerilerimiz yerel anlamda muhalefet görevini verdi. Dün iktidar kısmındaki yaptıklarımızla muhalefet kısmında da devam edeceğiz. 4 yıllık il başkanlığı dönemimde de buna dikkat ettim. Seçim çalışmalarında tansiyonun yükseldiği anlar olabilir ama bunun dışında yapıcı siyaset anlayışı içerisinde olmamız gerektiğini düşünenlerdenim. Atılan her adımın yapılan her işin takipçisi olacağız” dedi.

“GÖNLÜM, KALBİM VE VİCDANIM RAHAT”

“Siz AK Partiliyim diyeceksiniz bu konuda bir adım ileriye atim beyanatlarda bulunacaksınız ama seçim sathında, mahallede, sokakta hiçbir yerde olmayacaksınız, hiçbir emeğiniz, katkınız olamayacak ama lafa geldiği zaman be dava insanıyım diyeceksiniz. Bunları Cumhurbaşkanımız üzerine basarak, altını kalın bir şekilde çizerek deklare etti. Ben bu manada bunu da çok önemsiyorum. Çünkü bizde laf kısmını yapan çok ama icraat kısmı önemli. Dün nerede durduğun önemli. İnsanlar  geçmişteki duruşlarıyla gelecek adına bakıldığında adlandırılır, görülür ve davasına nasıl sahip çıktığı oraya çıkar.  31 Mart yerel seçimlerinde biz Bolu’ya baktığımız zaman bu tür üzüntüleri yaşadık. Bunu söylemekten gocunmam, çekinmem her yerde her platformda alnım açık bir şekilde sokağa indiğim zamanda vatandaşımızla iç içe olduğum zamanda bunu çok rahat bir şekilde söylerim. Çünkü 3,5-4 yıldır görevi başında olan bir il başkanı olarak 31 Mart yerel seçimlerinde, sonrasında başımı yastığa koyduğum zaman gönlüm, kalbim ve vicdanım rahattı çünkü ben elimden geleni yaptım. Ama bizimle birlikte bir gün sahaya inmeyip, sahada bulunmayıp sonrasında ahkâm kesmeye kalkanlara da “one minute” demesini de bilirim. Herkes yerini bilecek.”

 

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

AsEvi-Yatay2
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER