Bolu Gazetesi
 

Nurettin Doğanay listeyle ilgili konuştu

 
Nurettin Doğanay listeyle ilgili konuştu
06 Mart 2018 - 14:33 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

Yönetim kurulu listesinde değişiklikler olacağını söyleyen Doğanay, “Yeni bir liste olduğu için değişikliklerin de olması gerektiğini düşünüyorum. Bu manada, muhakkak bunlar olacak.” diye konuştu.

MEHMET FATİH YALINIZ

AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, genel merkezin aldığı karar gereği yönetim kurulu üye sayısının düşürüleceğini söyledi. Doğanay, “Kongre süreçleri bir değişim ve gelişim sürecidir aslında. 40 tane yönetim kurulu üyemiz var. Öncelikte bu 40 kişilik yönetim kurulumuz sayısal olarak 30’a düşecek. Genel merkezden almış olduğumuz kararla birlikte. Burada zaten bir 10 arkadaşımızla yollarımızı ayıracağız. İsteyerek yada istemeyerek ayırmak zorunda kalacağız. Ama tabi ki yeni bir liste olduğu için değişikliklerin de olması gerektiğini düşünüyorum. Bu manada, muhakkak bunlar olacak. Kongre süreçleri aynı zamanda bir bayrak yarışıdır. AK Parti kurulduğu günden bu güne bir çok arkadaşımız AK Parti’de görev yaptı. Bugün görev yapan var, görev yapmayan var, geçmişte görev yapıp ara verenler, daha sonra tekrar göreve gelenler var. Çünkü AK Partinin vefa kısmı var. Biz bir Türkiye partisiyiz, Türkiye partisi olduğumuz için tabi ki listelerde değişiklik olacak.” diye konuştu.

“Değişiklik olmazsa kongre yapmanın mantığı kalmıyor”

Listede olsun olmasın bütün yönetim kurulu üyelerinin kongre salonunda olacağını sözlerine ekleyen AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, şöyle devam etti; “Şuna inanıyorum ve güveniyorum, listede olan veya olmayan benim tüm il yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım kongre salonunda olacak biliyorum. Çünkü kendileri ile konuştuğumda da bunu söylüyorlar. Başkanım biz olsak da olmasak da, biz reis için, AK Parti davası için orada olacağız diyorlar. Muhakkak değişiklikler olacak, olmak da zorundadır. Çünkü değişiklikler olmazsa, kongre yapmanın da bir mantığı kalmıyor.”

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Etiketler :
AsEvi-Yatay2
mobil(1)
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER