Bolu Gazetesi
 

MÜSİAD başkanı bakın nasıl tepki vermiş

 
MÜSİAD başkanı bakın nasıl tepki vermiş
13 Ocak 2018 - 0:28 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

MÜSİAD Bolu Şubesi Başkanı Abdullah Abat’ın kendisini sık sık arayarak kendisine reklam bulmasını isteyen tutuklu Abant TV’nin sahibi Mehmet Altun’a whatshapp üzerinden yazdığı mesajlar gündeme bomba gibi düştü.

Tüm kamuoyunun bildiği üzere tehdit ve şantaj yoluyla para topladığı iddiasıyla şu an tutuklu bulunan Abant TV’nin sahibi Mehmet Altun’un MÜSİAD Başkanı Abdullah Abat’tan da kendisine reklam bulması için aba altından sopa gösterdiği whatshapp yazışmalarından gün yüzüne çıktı.

Polis tarafından telefonu incelenen Mehmet Altun’un MÜSİAD Başkanı Abdullah Abat’a telefonlarına çıkmadığı için aba altından sopa gösterdiği açıkça görülüyor. Bu yazışmaları gören Bolu polisinin soruşturma kapsamında Abdullah Abat’ın da bilgisine başvurduğu öğrenildi.

Konuyla ilgili konuşan MÜSİAD Başkanı Abat, “Kendisi beni arayıp MÜSİAD üyelerinden kendisine reklam bulmamı istedi. Birkaç kez kendisine bu konuda yardımcı olamayacağımı söyledim. Fakat beni sık sık aramaya başladı. Bende telefonlarını açmadım. Bana sürekli biz il başkanına, belediye başkanına çakıyoruz sen niye kenarda duruyorsun gibi laflar etti. Bende kendisini beni bu konular içine sakın çekme diyerek uyardım. Telefonlarını açmayınca whatshapp üzerinden yazıp bana aba altından sopa göstermeye kalkınca bende kendisini kendi üslubumca uyardım. Polis bilgimi aldı kendisine bir şey vermediğim içinde şikayetçi olmadım” dedi.

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Etiketler :
AsEvi-Yatay2
mobil(1)
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER