Bolu Gazetesi
 

Millet olarak yekvücut olmalıyız

 
Millet olarak yekvücut olmalıyız
13 Haziran 2018 - 15:55 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

Müstakil Sanayici ve İşadamları (MÜSİAD) Bolu Şube Başkanı Abdullah Abat Ramazan Bayramının yanı sıra Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel seçimlerini de değerlendiren bir mesaj yayımladı.

Müstakil Sanayici ve İşadamları (MÜSİAD) Bolu Şube Başkanı Abdullah Abat, “Milletimiz, tarihi boyunca, çok geniş coğrafyalarda hakimiyet tesis eden devletler kurmuştur. Buna rağmen, Allah’a şükür bizim geçmişimizde sömürgecilik, ırkçılık, soykırım gibi insanlık suçları hiçbir zaman olmamıştır. Tam tersine, geride medeniyetimizin nişanesi olan eserler bırakmışızdır. Bugün de, zor zamanlarında kardeşlerimizin yanında yer alarak, tarihe insanlık adına iftihar vesilesi olacak, örnek gösterilecek bir iz bırakacağımıza inanıyorum. Ramazan Bayramı, inşallah, millet olarak bu anlayış etrafında yekvücut olmamızı sağlayacaktır” dedi.

Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Başkan Abat, “Rahmet, merhamet ve bereket ayı olan Ramazan-ı Şerif’in sonuna gelerek; hamdolsun, millet olarak sevgiyle ve muhabbetle kucaklaşacağımız bir bayrama daha kavuştuk. Ramazan Bayramınızı en kalbi muhabbetlerle tebrik ediyor; bu mübarek günlerin, tüm İslam alemiyle birlikte bizlerin de birliğine, beraberliğine ve kardeşliğine ve ayrıca 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanı ve Milletvekili genel seçimlerinin milletimiz, ümmetimiz ve tüm Dünya için hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan diliyorum” ifadelerine yer verdi.

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Etiketler :
AsEvi-Yatay2
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER